غذای مرجان زئوپلانکتونی (زوو بلاست)

غذای مرجان زئوپلانکتونی (زوو بلاست)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک ترکیب مغذی متشکل از چندین زوپلانکتون دریایی طبیعی در طیف وسیعی از اندازه‌ها از 200 تا 2000 میکرومتر است. زوبلاست از میگوی آسیاب شده و یا ماهی های آسیاب شده همانند محصولات دیگر تهیه نمی شود، بلکه از پلانکتون واقعی تشکیل شده است. زوبلاست امکان رشد و افزایش رنگ، با ایجاد پروتئین چربی، از جمله مهم اسیدهای چرب امگا EPA و DHA، و طیف گسترده‌ای از ویتامین‌ها را به مرجان ها و بی مهرگان می‌دهد. همچنین حاوی کارتنوئید ها برای افزایش رنگ در بافت های مرجانی است. لازم نیست این محصول در یخچال نگهداری شود اما در صورت نگهداری در یخچال طول عمر بیشتری خواهد داشت.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12439 250 ml - - - - نا موجود
12440 500 ml - - - - نا موجود
12441 2 L - - - - نا موجود
12442 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 250 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

زوبلاست برای تغذیه مرجان‌های نرم و سخت، اسفنج‌ها، کرم‌های فیلتر فیدر، نیام‌ها و همه انواع صدف‌ها بسیار مفید است. این محصول از اهمیت زیادی برای موجوداتی برخوردار است که از مزوپلانکتون ها تغذیه می‌شوند. بسیاری از ماهی های آب شور نیز از زوبلاست تغذیه می کنند. توصیه می‌شود که اسکمیر پروتین و فیلترهای دیگر را به مدت 15 تا 30 دقیقه بعد از افزودن زوبلاست به آکواریوم خاموش کنید. هنگام تغذیه غذا های مایع مراقب باشید تا بیش از حد غذا اضافه نکنید. توصیه می شود که بیش از دوز توصیه شده مصرف را از هیچ غذایی هر روز اضافه نکنید. هم چنین کانتینیوم توصیه می کند تا از نوع و اندازه غذا های داده شده به آکواریوم مرجانی اطلاعات داشته باشید. سایر غذاهای کانتینیوم که گزینه های مناسب را برای تناوب غذایی ارایه می کند شامل Coral Exponential, Ocean Snow, Micro•Blast و Phyto•Blast هستند. بسیاری از مرجان‌ها در ابتدای شب تغذیه می کنند، شاخک‌های خود را گسترش می‌دهند و رشته‌های مادورا را توسعه می‌دهند که با استفاده از نماتوسیت ها قادر به جذب شکار بوده و شکار را بر شاخک‌ها با موکوس جذب کرده و آن را وارد دهان خود می‌کنند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. یک درب بطری ( 5 میلی لیتر) به ازای 50 گالن (200 لیتر) آب آکواریوم دریایی را 2 تا 3 بار در هفته در محلی با جریان آب بالا به آکواریوم اضافه کنید.

استفاده تخصصی

تغذیه دستی مرجان ها بهترین روش برای تغذیه آنها است. از یک سرنگ مخصوص تغذیه مرجان، پیپت و یا ابزار مشابه برای آزاد سازی غذا بر روی سطح مرجان استفاده کنید. اجازه ندهید ابزار ها با مرجان ها تماس پیدا کنند. از ابزار غذا دهی برای برداشت مستقیم غذا از بطری استفاده نکنید، به ویژه اجازه ندهید آب آکواریوم وارد بطری شود، زیر این کار موجب ورود باکتری‌ها شده و باعث تجزیه محصول می‌شود. در عوض، مقداری از Zoo•Blast را در یک ظرف مناسب ریخته و از ابزار تغذیه استفاده کنید. همه مقدار اضافه شده را وارد آکواریوم کنید و مقدار اضافه یا باقی مانده را به محفظه برنگردانید ( برای پیش گیری از آلودگی).

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت