عصاره سیر (بیو ویو گارلیک)

عصاره سیر (بیو ویو گارلیک)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول متشکل از بیش از 99 درصد عصاره خالص سیر می باشد. بر خلاف بسیاری از محصولات رقابتی، هیچ آبی افزوده نمی شود و تنها مقدار کمی از ویتامین c به عنوان ماده نگه دارنده افزوده میشود. همچنین در این محصول از روغن سیر استفاده نمی شود زیرا ترکیب روغن سیر می تواند باعث آلودگی در آب آکواریوم شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12443 30 ml - - - - بـه زودی
12444 60 ml - - - - بـه زودی
12445 125 ml - - - - بـه زودی
12446 250 ml - - - - بـه زودی
12447 500 ml - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 30 ml 60 ml 125 ml 250 ml 500 ml
حجم 30 ml 60 ml 125 ml 250 ml 500 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای لاک پشت بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی بلی

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

سیر به ویژه برای ماهی هایی که کامل غذا نمی خورند توصیه می شود. این محصول یک جاذب قوی است. همچنین به ویژه برای آکواریوم هایی که از عفونت های انگلی رنج می برند استفاده از این محصول می تواند موثر باشد. در این مورد، آن را به آب و همچنین مواد غذایی اضافه کنید. ادعای دارویی در این زمینه صورت نگرفته است، اما ماهی هایی که غذا نمی خورند، مخصوصا آنهایی که دارای انگل هستند، زیاد عمر نمی کنند و برای این منظور به عنوان یک جذب کننده نیز استفاده می شود، بنابراین ممکن است ماهی در این صورت به راحتی از غذا تغذیه کند و عصاره سیر به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی عمل کند. نگهداری از این محصول در یخچال لازم نیست اما در صورت نگهداری در یخچال طول عمر بیشتری خواهد داشت.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. 4 قطره یا بیشتر از Bio•Viv Garlic را به غذا های زنده و منجمد افزوده و یا به مدت 15 دقیقه آن را نگه دارید (45 دقیقه برای غذا های زنده) برای دست یآبی به نتایج بهتر، 4 قطره دیگر را به Bio•Viv M برای ماهی های دریایی و یا Bio•Viv برای آب شیرین بیفزایید. Bio•Viv HUFA را می توان به اسید چرب امگا 3 افزود. Bio•Viv Garlic را می توان مستقیما به آکواریوم اضافه کرد. در این صورت 5 میلی لیتر به ازای هر 50 گالن (200 لیتر) آب آکواریومی 2 تا 3 بار در هفته اضافه کنید. هیچ ابزاری را وارد بطری نکنید و اجازه ندهید آب آکواریوم وارد بطری شود چون موجب ورود باکتری و تسریع تجزیه می شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت