باکتری‌های راه انداز آب شیرین (باکتر جن آبشیرین)

باکتری‌های راه انداز آب شیرین (باکتر جن آبشیرین)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک دستاورد عظیم در زمینه کشت میکروبی بوده و به طور خاص برای آکواریوم‌های آب شیرین طراحی شده است. این محصول به سرعت جمعیت باکتریایی مؤثر در آب شیرین را در آکواریوم تولید می‌کند. این محصول به سرعت چرخه تصفیه بیولوژیکی را در آکواریوم‌های آب شیرین جدید ایجاد می‌کند و به طور چشمگیری زمان لازم برای تکمیل چرخه نیتروژن را کاهش می‌دهد. همچنین این محصول طراحی شده است تا باکتری‌ها را برای هضم مواد غذایی باقی مانده، تجزیه مواد آلی غیر ضروری در آکواریوم‌های فقط ماهی آب شیرین و آکواریوم‌های پلنت (گیاهی) آماده کرده و محیط زیست را برای ساکنان آکواریوم فراهم کند. در حالیکه محصولات رقیب ممکن است تولید سولفید هیدروژن سمی را در سیستم افزایش دهند، این محصول تشکیل اینگونه مواد را به نزدیک صفر می‌رساند. این محصول حاوی میکروب‌های هوازی و بی هوازی است که جمعیت‌های جدیدی تولید می‌کند و جمعیت‌های باکتری موجود را به میزان قآبل توجهی افزایش می‌دهد و در عین حال موجب تسریع چرخه نیتروژن و نیترات خواهد شد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12448 125 ml - - - - بـه زودی
12449 250 ml - - - - بـه زودی
12450 500 ml - - - - بـه زودی
12451 2 L - - - - بـه زودی
12452 20 L - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 ml 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 125 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی خیر خیر خیر خیر خیر
مناسب برای آب شور خیر خیر خیر خیر خیر
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای لاک پشت بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای برکه بلی بلی بلی بلی بلی

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

در سیستم‌های آکواریوم مواد زائد از مواد غذایی غیر زنده و دیگر مواد آلی انباشته می شوند. با گذشت زمان، این انباشت کیفیت آب را کاهش می‌دهد، گازهای سمی را در آب آزاد می‌کند و باعث ایجاد جبلک های ناخواسته در بستر می شود. اضافه کردن یک پروش دهنده میکروبی و باکتریایی با کیفیت بالا مانند BacterGen F باعث افزایش سریع جمعیت میکروارگانیسم‌های مفید می‌شود، که سبب افزایش وضوح آب و کاهش مواد مغذی غیر مفید، به ویژه آمونیاک و ترکیبات نیتروژن و همچنین فسفات می‌شود.دستور العمل ها و پروتوکل

یک فنجان یا 250 میلی لیتر از آب آکواریوم خود را در یک ظرف مناسب بریزید. سعی کنید محصول را به خوبی تکان دهید. مقدار توصیه شده BacterGen • F را به ظرف آب آکواریوم اضافه کنید. مخلوط را هم زده و برای مدتی محلول را به حال خود رها کنید. محلول را در محل مناسب به آب آکواریوم اضافه کنید. در حالت ایده‌آل بهتر است آن را به محل قرار گرفتن مواد فیلتراسیون بیلوژیک اضافه کنید. بهتر است سرعت حرکت آب از روی این مواد به درستی تنظیم شده باشد تا جذب و فیلتراسیون به خوبی انجام شود. در نظر داشته باشید می توانید در آکواریوم های جدید مواد فیلتراسیون بیلوژیک را در این محلول برای چند ساعت قرار داده و بعد آنها را به آکواریوم اضافه کنید.

مقادیر توصیه شده

برای راه اندازی آکواریوم جدید یک درب بطری (۵ میلی لیتر) از این محصول را برای هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه به مدت دو هفته و یا در صورت لزوم تا زمانی که میزان نیتریت برابر صفر شود به آب آکواریوم خود اضافه کنید.

در آکواریوم هایی با بار بیلوژیکی بالا جهت حذف مواد زائد می توانید یک درب بطری یا ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر به صورت روزانه استفاده کنید.

در آکواریوم های قدیمی و جا افتاده برای بهبود ساختار فیلتراسیون می توانید ۱ درب بطری یا ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت هفتگی و یا ۱ میل به ازاء هر ۱۰۰ لیتر را روزانه استفاده کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

بردیا لطیفی (1399/01/27  17:48): 0+

سلام، کی موجو میشه این محصول، خواهشاً سریع تر موجود کنید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت