محلول عناصر نادر و کمیاب (مارین المنتز تی)

محلول عناصر نادر و کمیاب (مارین المنتز تی)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

کمپلکس معدنی Marine Elements•T جایگزین مواد کمیاب و نادر مهمی است که به دلیل وجود فیلتراسیون کربن، ازن و پروتئین اسکیمر از دست می‌روند. Marine Elements•T فاقد فسفات، فلزات سنگین، سیلیکات، گلوکونات و پلی گلوکونات است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12453 125 ml - - - - نا موجود
12454 250 ml - - - - نا موجود
12455 500 ml - - - - نا موجود
12456 2 L - - - - نا موجود
12457 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 ml 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 125 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

عناصر کمیاب و نادر از نظر زیست شناسی برای سلامت و بقای موجودات دریایی نظیر ماهی‌ها، بی مهره گان و جلبک‌ها اهمیت دارند. افزودن منظم Marine Elements•T امکان تنظیم این عناصر را می‌دهد (تعویض آب دوره ای و منظم هفتگی نیز می تواند در برخی از سیستم ها با میزان آبزیان محدود این عناصر را جایگزین نماید). مواد معدنی بر روی رنگ تمام گونه‌های دریایی شامل مرجان‌ها و بی مهرگان تأثیر می‌گذارند و در بسیاری از واکنش‌های شیمیایی که در بافت‌های زنده اتفاق می افتد تاثیر گذار است. علاوه بر Marine Elements•T، پرورش دهنده ها باید توجه بیشتری به قلیائیت داشته باشند، در صورت نگهداری بی مهره‌ها، سطوح کلسیم، منیزیم و استرانسیم را دقیقا کنترل کنند. برای مرجان‌ها، Coral Elements•N مکمل این محصول هستند و ویتامین‌ها و مواد مغذی لازم برای مرجان‌ها را اضافه می‌کند و افزودن Coral Exponential آمینواسید های ضروری را برای رشد بافت های مرجانی فراهم می کند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده محلول را تکان دهید. 1 درب بطری (5 میلی لیتر) به ازای هر 200 لیتر آب آکواریوم دریایی را 1 تا 2 بار در هفته اضافه کنید.

استفاده تخصصی

استفاده از بسیاری از محلول های آکواریومی توسط دوزینگ پمپ ها یک روش ایده آل برای اضافه کردن عناصر مختلف به آب است. قبل از افزودن آن را با بافرها یا مکملهای قلیایی مخلوط نکنید. شما می‌توانید آن را با استرانسیوم، منیزیم و بسیاری از مکمل‌های دیگر مخلوط کنید. با کیت های آزمایشی موجود امکان اندازه گیری دوز دقیق مواد کم مصرف مثل Marine Elements•T وجود ندارد، لذا برای افزایش دوز می توانید ۱ تا ۲ میلی لیتر را به ازاء هر ۲۰۰ لیتر به صورت روزانه بر روی پمپ تزریق خودکار تنظیم کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت