حذف کننده آمونیاک، کلر و مواد سمی (فراکشن)

حذف کننده آمونیاک، کلر و مواد سمی (فراکشن)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک متعادل کننده و بهبود دهنده آب قوی، با کیفیت بالا و فوق پیشرفته است که آب را فوراً برای استفاده در آکواریوم های آب شیرین و آب شور ایمن می‌کند. این محصولی است که مستقیماً در آکواریوم آب شیرین و شور برای حذف آمونیاک سمی، نیتریت و نیترات استفاده می‌شود. این متعادل کننده فوراً قادر به حذف دوز های بالای ید و پتاسیم پرمنگنات در آکواریوم و داروهای درمانی مختلف است. این محصول برای گونه‌های آب شیرین و شور از جمله ماهی‌های حساس، مرجان‌های زنده و سایر بی مهرگان و گیاهان زنده قابل استفاده است. فرکشن فاقد برخی بهبود دهنده های پوششی است زیرا این مواد می توانند آکواریوم را آلوده کنند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12458 125 ml - - - - بـه زودی
12459 250 ml - - - - بـه زودی
12460 500 ml - - - - بـه زودی
12461 1 L - - - - بـه زودی
12462 2 L - - - - بـه زودی
12463 4 L - - - - بـه زودی
12464 20 L - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 ml 250 ml 500 ml 1 L 2 L 4 L 20 L
حجم 125 ml 250 ml 500 ml 1000 ml 2000 ml 4000 ml 20000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای لاک پشت بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

کنترل مناسب آمونیاک سمی برای سلامت موجودات آکواریوم اهمیت دارد. فرکشن به طور پیوسته قادر به کنترل آمونیاک در آکواریوم نیست و یا نمی‌تواند جبران کننده نگه داری ضعیف شما باشد بلکه یک ابزار اضطراری برای حذف آمونیاک و تحت کنترل قرار دادن آن است. تا زمانی که یک فیلتر بیولوژیکی و زیستی مناسب را بتوان ایجاد کرد. در صورتی که با ازدحام بیش از آبزیان مواجه شوید، فرکشن قادر به کنترل سطوح آمونیاک تا زمانی است که فیلترهای باکتریایی قادر به جذب باشند. برای کمک به احیای فیلتر باکتریایی غیر کاربردی می توانید، از BacterGen•M یا BacterGen•F بسته به نوع آکواریوم استفاده کنید.دستور العمل ها و پروتوکل

یک درب بطری یا ۵ میلی لیتر را به ازای هر ۵۰ گالن یا ۲۰۰ لیتر آب برای حذف بیش از ۱ ppm آمونیاک ۴ ppm کلرامین و ۶ ppm کلرین اضافه کنید.

برای تصفیه آب در آکواریوم های جدید و یا تعویض آب

  • ۱- سطح آمونیاک را با کیت تست آمونیاک تست کنید. فرکشن را به صورتی که در بالا گفته شد به میزان 5 میلی لیتر به ازای هر ۲۰۰ لیتر و به ازای 1 ppmآمونیاک تست شده اضافه کنید، قبل از مصرف بطری محلول را هم زده و به مدت 10 دقیقه برای گرفتن نتیجه بعد از اضافه کردن به آکواریوم منتظر بمانید.
  • ۲- دما را متعادل کرده، نمک را اضافه کنید (برای سیستم‌های دریایی)، و این کار بایستی بر اساس دستور العمل تولید کننده باشد و سپس اسیدیته و پارامترهای دیگر مورد نیاز را برای حیوانات خود تست کنید.
  • ۳- وقتی که همه پارامترها در حد مناسب و مجاز بودند، آب را به آکواریوم اضافه کنید.

استفاده تخصصی

برای تصفیه آب آکواریوم در حال کار
  • ۱- ابتدا سطح آمونیاک را در آکوریوم با یک کیت آزمایشی آمونیوم تست کنید. (از کیت آزمایشی با روش نسلر استفاده نکنید زیرا نتایج غلطی را می‌دهد)
  • ۲- ۵ میلی لیتر فرکشن را به ازای هر ۲۰۰ لیتر می تواند ۱ ppm سطح آمونیوم را کاهش دهد. پمپ را روشن کرده و ۱۰ تا ۱۵ دقیقه منتظر بمانید و اطمینان حاصل کنید که همه آمونیوم با فرکشن واکنش داده است.
  • ۳- سطح آمونیاک را مجدداً تست کرده و در صورت لزوم مراحل را تکرار کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت