پودر حذف کننده آمونیاک، کلر و مواد سمی (فراکشن دی)

پودر حذف کننده آمونیاک، کلر و مواد سمی (فراکشن دی)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک متعادل کننده و بهبود دهنده آب قوی، با کیفیت بالا و فوق پیشرفته است که آب را فوراً برای استفاده در آکواریوم های آب شیرین، برکه ها و آب شور ایمن می‌کند. این محصولی است که مستقیماً در آکواریوم آب شیرین و شور برای حذف آمونیاک سمی، نیتریت و نیترات استفاده می‌شود. این متعادل کننده فوراً قادر به حذف دوز های بالای ید و پتاسیم پرمنگنات در آکواریوم و داروهای درمانی مختلف است. این محصول برای گونه‌های آب شیرین و شور از جمله ماهی‌های حساس، مرجان‌های زنده و سایر بی مهرگان و گیاهان زنده قابل استفاده است. فرکشن فاقد برخی بهبود دهنده های پوششی است زیرا این مواد می توانند آکواریوم را آلوده کنند. این محصول بسیار مقرون به صرفه تر از محصولات مشابه محلول می باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12465 250 g - - - - بـه زودی
12466 500 g - - - - بـه زودی
12467 1000 g - - - - بـه زودی
12468 4 Kg - - - - بـه زودی
12469 20 Kg - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 g 500 g 1000 g 4 Kg 20 Kg
وزن 250 g 500 g 1000 g 4000 g 20000 g
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای لاک پشت بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی بلی

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

کنترل مناسب آمونیاک سمی برای سلامت موجودات آکواریوم اهمیت دارد. فرکشن به طور پیوسته قادر به کنترل آمونیاک در آکواریوم نیست و یا نمی‌تواند جبران کننده نگه داری ضعیف شما باشد بلکه یک ابزار اضطراری برای حذف آمونیاک و تحت کنترل قرار دادن آن است. تا زمانی که یک فیلتر بیولوژیکی و زیستی مناسب را بتوان ایجاد کرد. در صورتی که با ازدحام بیش از آبزیان مواجه شوید، فرکشن قادر به کنترل سطوح آمونیاک تا زمانی است که فیلترهای باکتریایی قادر به جذب باشند. برای کمک به احیای فیلتر باکتریایی غیر کاربردی می توانید، از BacterGen•M یا BacterGen•F بسته به نوع آکواریوم استفاده کنید.دستور العمل ها و پروتوکل

1 گرم، حدود یک پنجم قاشق چایخوری از محصول را برای هر 240 گالن (960 لیتر) آب مقطر برای خنثی سازی بیش از 3 میلی گرم بر لیتر کلرین یا کلرامین حل کنید. برای خنثی سازی آمونیاک، این مقدار را به ازای 60 گالن (240 لیتر) برای بیش از 1 میلی گرم بر لیتر آمونیاک اضافه کنید. 20 تا 30 دقیقه پس از افزودن دوز منتظر مانده و سطوح را اندازه گیری کنید. در صورتی که صفر نشد مجدداً فرایند را تکرار کنید. دمای آب جدید را تا نزدیک به آکواریوم قبل از افزایش تنظیم کنید. اسیدیته، قلیائیت و سایر مقادیر مهم را از قبل اضافه کردن در آکواریوم های آب شور در صورت لزوم چک کنید.

استفاده تخصصی

به منظور تصفیه مستقیم آکواریوم و یا برکه، ابتدا، سطح آمونیاک را با کیت تست آمونیوم اندازه گیری کنید. از قبل، محصول در مقداری آب حل می‌شود. سپس دوز متناسب با آمونیاک موجود در آب را اضافه کنید. 30 دقیقه منتظر مانده و علایم استرس نیترات یا نیتریت را در موجودات بررسی کنید. سطح آمونیاک را اندازه گیری کنید و در صورتی که صفر نشد، مجدداً فرایند را تکرار. تا بیش از دو برابر دوز توصیه شده را می‌توان در شرایط اضطراری استفاده کرد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت