حذف کننده فسفات (فوس کارکس)

حذف کننده فسفات (فوس کارکس)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک حذف کننده فسفات بسیار قوی، با کیفیت و فوق پیشرفته است که به صورت فوری و ایمن برای کاهش یون های فسفات موثر در آکواریوم آب شور طراحی شده است. این محصول می‌تواند برای تحت کنترل قرار دادن فسفات به صورت مداوم استفاده شود. پایین نگه داشتن فسفات یک شیوه‌ای برای پاک سازی آکوریوم و نیز بکر سازی آن است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12470 125 ml - - - - نا موجود
12471 250 ml - - - - نا موجود
12472 500 ml - - - - نا موجود
12473 2 L - - - - نا موجود
12474 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 ml 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 125 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

توصیه نمی‌شود که بیش از دوز تعیین شده در دستور العمل را در هر روز اضافه کنید، به طوری که مرجان‌های حساس با کاهش سطح فسفات به صورت ناگهانی اذیت نشوند. چون Phos•Correx موجب رسوب فسفات واکنش دهنده با اتصال به آن می‌شود، موجب تار و کدر شدن آکواریوم می‌شود و لذا باید از فیلتر مکانیکی یا اسکیمر استفاده کرد. سطوح فسفات بایستی ابتدا با محدود سازی مقدار غذای مورد استفاده، کنترل انواع غذاهای افزوده شده و تصفیه آب با اسمز معکوس، استفاده از رزین برای منبع آب آکواریوم، جهت حذف فسفات‌های موجود در آب قبل از ورود به آکواریوم استفاده کرد. جلبک‌های ماکرو در حال رشد طبیعتاً از فسفات‌ها در آب استفاده کرده و سطح فسفات را کاهش می‌دهد.دستور العمل ها و پروتوکل

۵ میلی لیتر را به ازای ۲۰ گالن (۵۰ لیتر) آب آکواریوم برای حذف بیش از 1 ppm فسفات اضافه کنید. محصول را در نزدیکی ورودی اسکیمر یا فیلتر مکانیکی اضافه کنید.

برای دست یابی به نتایج بهتر

  • ۱- سطح فسفات را با کیت آزمایشی فسفات تست کنید Phos•Correx را به صورتی که در بالا گفته شد اضافه کنید یعنی ۵ میلی لیتر به ازای ۵۰ لیتر برای هر 1 ppm فسفات تست شده.
  • ۲- توصیه نمی‌شود که بیش از این مقدار را اضافه کنید حتی اگر سطح فسفات بالاتر باشد. یک روز منتظر مانده و تا زمانی که سطح فسفات کاهش یآبد عملیات را ادامه دهید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت