ریف میکرو فیول (سورس کربن مایع)

ریف میکرو فیول (سورس کربن مایع)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول عملکرد مطلوبی در سیستم داشته و یک منبع کربن عاری از الکل و بدون قند را برای تسریع رشد باکتریوپلانکتون ها برای منابع غذایی مرجان‌ها و سایر بی مهره‌ها و نیز کارکردهای حیاتی نیتریفیکاسیون، نیترات زدایی، ساخت عناصر مغذی و معدنی سازی مجدد فراهم می‌کند. استفاده مناسب از Reef Micro•Fuel منجر به کاهش نیترات و فسفات تا سطح بسیار پایین شده و به این ترتیب موجب می‌شود تا اکواریوم زیباتر و تمیزتر شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12475 250 ml - - - - نا موجود
12476 500 ml - - - - نا موجود
12477 2 L - - - - نا موجود
12478 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

علاوه بر این که یک تسریع کننده رشد است،Reef Micro•Fuel عملکرد خوبی برای باکتری‌های طبیعی در آکواریوم دریایی با تحریک تولید مثل داشته و نیز برای محیط کشت میکروبی نظیر BacterGen•M و BacterGen•MD اهمیت دارد. این محصول را می‌توان به جای الکل و یا سایر منابع غذایی در نیترات زداها استفاده کرد. کانتینیوم توصیه می‌کند که به طور مرتب از BacterGen•M همراه با Reef Micro•Fuel برای باز پر سازی و تسریع رشد و نگه داری جمعیت‌های باکتریایی هوازی و بی هوازی استفاده کنید. این موجب کاهش سطح آمونیوم سمی و نیتریتونیز آلاینده های آلی و فسفات می‌شود. BacterGen•M برای ایجاد و تسریع جمعیت‌های باکتریایی بی هوازی در نیترات زداها و سنگ زنده استفاده شده و از این روی در کاهش نیترات کمک می‌کند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. از این محصول با یک اسکیمر پروتئین با عملکرد خوب (که بهتر است در زمان اضافه کردن خاموش شود) استفاده کنید. در طی استفاده اعداد فسفات و نیترات را پایش کنید. دوز های زیر را بسته به نوع سیستم اضافه کنید.

سیستم‌های نرمال

یک درب بطری (۵ میلی لیتر) به ازای هر ۲۰۰ لیتر آب اکواریوم دریایی (۵۰ گالن) یا آب شور هر روزه اضافه کنید. زمانی که تست نیترات و فسفات امکان پذیر نباشد، دوز تا ۵۰ درصد کاهش یافته و در صورت نیاز برای حفظ سطح مناسب تعدیل شود.

سیستم‌های با آبزیان کم

یک درب بطری (۵ میلی لیتر) به ازای هر ۱۰۰ گالن (400 لیتر) آب اکواریوم اضافه کنید. سطح فسفات و نیترات را اندازه گیری کرده و تا زمانی که این سطح دوباره افزایش نیافته است، میزان استفاده را کاهش دهید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

مهدی چیت بندی (1398/10/08  01:21): 0+

باسلام
۱-هنگام استفاده از این محلول مشکلی پیش نمیاد محلولهای دیگه رو هم به اب اضاف کنیم یا باید بین هر محلول فاصله زمانی باشه . همه رو پشت سر هم اضاف کنیم مشکلی نداره ؟ .

۲-بهتره این محلول داخل سامپ ریخته بشه یا مستقیم داخل تانک؟

محمد رضا چیت چیان (1398/07/28  22:21): 0+

آیا بعد از باز کردن و استفاده باید در یخچال نگهداری شود؟

مسعود ناطقی پاسخ داد(1398/09/18  11:17): 1+

با سلام

بهتر است در مکانی خنک نگهداری شود. می توانید جهت اطمینان در یخچال نگهداری کنید.


پیروز باشید :)

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت