متریال بیولوژیک آجری (اگزودیوس باک بریک)

متریال بیولوژیک آجری (اگزودیوس باک بریک)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک محیط فیلتراسیون فوق متخلخل می باشد که در همه آکواریوم ها وسیستم های آبی با pH بالاتر از ۷.۵ برای بیوفیلتراسیون استفاده می شود. این در واقع دارای بیشترین سطح مقطع است و از این روی دارای یک ویژگی منحصر به فرد جهت عبور جریان آب است. هر لیتر از این محصول ۷۱۰۰۰ فوت مربع سطح مقطع برای تکثیر باکتریایی ارایه کرده و از این روی نیتریفیکاسیون و حجم زیادی از سطح مقطع بی هوازی را برای تقویت دنیتریفیکاسیون فراهم می کند. هر یک قطعه آجری دارای ۱۰۰ هزار فوت مربع سطح مقطع می باشد. این محصول موجب کاهش سطوح آمونیاک سمی، نیتریت و نیترات و نیز آلاینده های آلی و فسفات ها در همه آکواریوم ها می شود. این می تواند به عنوان محیط فیلتراسیون باکتریایی یا اصلی استفاده می شود. از این محصول می توانید در نانو آکواریوم ها و سیستم های با اندازه های مختلف استفاده کنید. این محصول برای استفاده در آکواریوم های مرجانی و یا آکواریوم های فقط ماهی با صخره های زنده نیز مناسب است. این محصول در مجاورت جریان مناسب به عنوان یک فیلتر بیلوژیک در چرخه نیتروژن و در جریان های پایین به عنوان یک مدیای فیلتر بیلوژیک در کاهش نیترات می تواند بسیار موثر باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12479 1 Brick - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

Heshmalek@gmail.com(1398/02/15  23:47): 0+

سلام
نوشته شده که در پ هاش ۷.۵ به بالا موثر هست از طرفی هم گفته شده برای بی مهرگان قابل استفاده هست
ولی میگوهای کاردینیا که جز اصلیترین موجوداته تانکهای بی مهرگان هستن در پ هاش ۵.۵ تا ۶.۵ زندگی میکنن،آیا این محصول برای انها بلااسفاده است؟
و همچنین در جایی خوندم آرگونیت بکار رفته در این محصولات خاصیته بافرینگی داره و جلوی پایین اومدنه پهاش از ۷.۵ رو میگیره آیا این مطلب درست هست؟

فرید نجات بخش پاسخ داد(1398/06/27  16:03): 0+

سلام
در صورت اسیدی بودن آب آکواریوم احتمال حل شدن جزئی این محصول وجود دارد. به همین دلیل توصیه می گردد در فضای اسیدی استفاده نگردد.

سعید علامه (1397/07/01  07:32): 0+

درود 
این محصول رو چند ماه یکبار باید عوض کرد

پژمان اسلامی پاسخ داد(1397/07/01  10:31): 0+

با سلام و احترام

این محصول فقط در محیط هایی با pH بالای ۷.۵ قابل استفاده می باشد و هیچ صحبتی از طرف شرکت سازنده در خصوص زمان لازم برای تعویض ارائه نشده است.
اما بر اساس تجربه در صورت استفاده درست و جلوگیری از ورود آلودگی فیزیکی بر روی این ماده می توانید تا زمان تحلیل بافت و پر شدن تمامی ساختار های آن از آن استفاده کنید.

شاد و پیروز باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت