پتاسیم گیاهی (فلوریش پتاسیم پلنت)

پتاسیم گیاهی (فلوریش پتاسیم پلنت)

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول شامل ۵۰ هزار میلی گرم در لیتر از پتاسیم مناسب برای یک آکواریوم گیاهی است. پتاسیم یکی از چندین عنصری است که برای سلامت و رشد گیاهان آبی بسیار مهم می باشد. پتاسیم در صورتی که سرعت رشد گیاهان افزایش یابد و یا آب ورودی به سیستم برای تامین آب تبخیری و تعویض آب فاقد مواد معدنی لازم باشد به سرعت در آب کاهش یابد. در این صورت کمبود پتاسیم جلوی رشد گیاهان را خواهد گرفت. در این صورت این محصول می تواند به افزایش سطح پتاسیم در آب آکواریوم شما کمک کند. توجه داشته باشید از نشانه های کاهش پتاسیم در آب زرد شدن برگ های قدیمی در گیاهان است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12510 50 mL - - - - نا موجود
12511 100 mL - - - - نا موجود
12512 250 mL - - - - نا موجود
12513 500 mL - - - - نا موجود
12514 2 L - - - - نا موجود
12515 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 50 mL 100 mL 250 mL 500 mL 2 L 4 L
حجم 50 ml 100 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • مکمل پتاسیم مخصوص آکواریوم های گیاهی (پلنت)
  • غلظت بالا (۵۰ هزار میلی گرم در لیتر)
  • بدون فسفات، نیترات و بهترین انتخاب برای استفاده به همراه مکمل های Flourish Nitrogen و Flourish Phosphorus

بسیاری از مکمل ها و منابع پتاسیم در حقیقت حاوی نیترات پتاسیم و فسفات پتاسیم هستند که در هر صورت می توانند همزمان با افزایش پتاسیم میزان نیتروژن و فسفر را نیز در آب آکواریوم شما افزایش دهند. در این شرایط کنترل میزان این سه پارامتر و در حقیقت رسیدن به نسبت مناسب غلظت این سه پارامتر که با NPK معرفی می شود غیر ممکن خواهد شد. این محصول در حقیقت حاوی سولفات پتاسیم می باشد و می تواند بدون تاثیر بر روی فسفر و نیتروژن میزان پتاسیم را در آب آکواریوم شما افزایش دهد.

راهنمای استفاده

یک درب بطری معادل ۵ میلی لیتر از این محصول برای هر ۱۲۵ لیتر از آب آکواریوم کافی است. این مقدار می تواند میزان پتاسیم را برابر ۲ میلی گرم در لیتر در آب آکواریوم افزایش دهد. می توان این میزان را ۲ تا ۳ بار در هفته در صورت نیاز تکرار کرد. توجه داشته باشید از نشانه های بارز کاهش پتاسیم در آب کاهش رنگ و زرد شدگی برگ های قدیمی و همچنین خوردگی و سوراخ در برگ ها و همچنین در مراحل پیشرفته این نشانه ها را می توان در ساقه ها و ریشه های گیاهان نیز مشاهده کرد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت