فسفر گیاهی (فلوریش فسفوروس پلنت)

فسفر گیاهی (فلوریش فسفوروس پلنت)

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

فسفر یکی از سه عناصر اصلی مواد مغذی ماکرو (نیتروژن، فسفر و پتاسیم که به اختصار NPK نامیده می شوند) می باشد. این سه عنصر اصولا از جمله عناصر محدود کننده رشد در سیستم های گیاهی هستند. این محصول یک محلول مطمئن با غلظت بیش لز ۴۵۰۰ میلی گرم در لیتر فسفات است که از ترکیب فسفات پتاسیم در این محصول استفاده شده است. بر خلاف محصولات مشابه که اصولا نیترات و فسفات با نسبت ثابت در آنها وجود دارد، این محصول بدون نیترات است و شما می توانید متناسب به نیاز گیاهان در آکواریوم خود فسفات را بدون خطر افزایش نیترات، افزایش دهید. در صورتی که به صورت مستقیم از این محصول طبق دستوالعمل استفاده کنید سرعت رشد گیاهان آبی درون آکواریوم شما بدون تاثیر بر روی رشد جلبک های مزاحم افزایش می یابد. برای دستیابی به بهترین نتیجه بهتر است این محصول به همراه Flourish Nitrogen و Flourish Potassiumاستفاده شود. این محصول برای استفاده در آکواریوم های حاوی بی مهرگان مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12525 100 mL - - - - نا موجود
12526 250 mL - - - - نا موجود
12527 500 mL - - - - نا موجود
12528 2 L - - - - نا موجود
12529 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 2 L 4 L
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • مکمل فسفر مخصوص آکواریوم های گیاهی (پلنت)
  • غلظت بالا و مطمئن فسفات پتاسیم (۴۵۰۰ میلی گرم در لیتر)

راهنمای استفاده

مبتدی

۲.۵ میلی لیتر (نصف درب بطری) از این محصول را به ازاء هر ۸۰ لیتر یک یا دو بار در هفته با توجه به نیاز گیاه هان آکواریومی خود (از جمله تغییر سرعت رشد و تیره شدن رنگ برگ ها) به آب آکواریوم اضافه کنید.

حرفه ای

مقداری که در دستوالعمل مبتدی ارائه شده است می تواند میزان فسفر را ۰.۰۵ میلی گرم در لیتر و فسفات را ۰.۱۵ میلی گرم در لیتر افزایش دهد. میزان فسفات ایده‌آل برای یک آکواریوم پلنت برابر ۰.۱۵ تا ۱ میلی گرم در لیتر است. می توانید از کیت های تست مختلف برای اندازه گیری فسفات در آب آکواریوم خود استفاده کنید. بعد از مشخص شدن میزان فسفات می توانید با توجه به دستورالعمل ارائه شده مقدار فسفات را در آکواریوم خود تا محدوده استاندارد افزایش دهید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت