نیتروژن گیاهی (فلوریش نیتروژن پلنت)

نیتروژن گیاهی (فلوریش نیتروژن پلنت)

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

نیتروژن یکی از سه عناصر اصلی مواد مغذی ماکرو (نیتروژن، فسفر و پتاسیم که به اختصار NPK نامیده می شوند) می باشد. این سه عنصر اصولا از جمله عناصر محدود کننده رشد در سیستم های گیاهی هستند. این محصول یک محلول مطمئن با غلظت بیش لز ۱۵۰۰۰ میلی گرم در لیتر از ترکیبات مختلفی از منابع نیتروژن است. این محصول نیتروژن را در دو فرم آمونیاک و نیترات که مورد مصرف گیاهان هستند در اختیار آنها قرار می دهد. این محصول آمونیاک و نیتروژن را در فرم مناسبی برای گیاهان در اختیار آنها قرار می دهد. برای دستیابی به نتیجه کامل بهتر است از این محصول به همراه Flourish Phosphorus و Flourish Potassium استفاده شود. این محصول برای استفاده در آکواریوم های حاوی بی مهرگان مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12530 100 mL - - - - نا موجود
12531 250 mL - - - - نا موجود
12532 500 mL - - - - نا موجود
12533 2 L - - - - نا موجود
12534 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 2 L 4 L
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • مکمل نیتروژن مخصوص آکواریوم های گیاهی (پلنت)
  • غلظت بالا و مطمئن از منابع مختلف نیتروژن (۱۵۰۰۰ میلی گرم در لیتر)
  • حاوی نیتروژن در دو شکل نیترات و آمونیومراهنمای استفاده

مبتدی

۲.۵ میلی لیتر (نصف درب بطری) از این محصول برای هر ۱۶۰ لیتر از آب آکواریوم دو بار در هفته با توجه به شرایط گیاهان لازم است به آب آکواریوم اضافه شود. از نشانه های کاهش نیتروژن کم شدن سرعت رشد و کم شدن میزان رنگدانه های سبز در برگ گیاهان است.

حرفه ای

مقدار مشخص شده در روش مبتدی در حقیقت می تواند میزان نیترات را ۱ میلی گرم در لیتر در آب آکواریوم افزایش دهد. پس به این ترتیب می توانید میزان نیترات را در محدوده مناسب آکواریوم گیاهی تنظیم کنید. در صورت مشاهده توقف و یا کاهش سرعت رشد می توانید میزان مصرف را به تدریج افزایش دهید.

از آنجایی که در حدود نصف نیروژن موجود در این محصول از ترکیبات نیترات است شما می توانید با اندازه گیری میزان نیترات و دو برابر کردن آن حدود نیتروژن موجود در آکواریوم خود را برآورد کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت