متعادل کننده مواد معدنی و سختی کل (اکیولیبریوم)

متعادل کننده مواد معدنی و سختی کل (اکیولیبریوم)

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول به صورت ویژه برای تامین مواد معدنی مورد نیاز در آکواریوم های گیاهی (پلنت) طراحی شده است. این محصول حاوی هیچگونه سدیم و یا کلراید نمی باشد (افزایش سطح نمک می تواند به گیاهان آکواریومی آسیب برساند). این محصول برای آماده سازی و تامین مواد معدنی آب های خالص تهیه شده با دستگاه های RO و یا رزین های تصفیه مناسب است. این محصول مواد معدنی مورد نیاز را با افزایش سختی کل در آب افزایش می دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12998 300 g - - - - نا موجود
12999 600 g - - - - نا موجود
13000 4 kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 300 g 600 g 4 kg
حجم 300 ml 600 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی خیر خیر خیر
مناسب برای آب شور خیر خیر خیر
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • تامین کننده مواد معدنی و پایدار کننده سختی کل (GH)
  • بدون وجود سدیم و کلرید
  • مناسب برای آماده سازی آب RO و DIاین محصول حاوی نمک و یون های سدیم و کلراید نمی باشد و بر خلاف محصولات مشابه سطح آنها را در آب آکواریوم گیاهی افزایش نمی دهد. بسیاری از محصولات مشابه حاوی مقادیر بالایی از کلرید سدیم هستند (به خاطر ارزان بودن) که سطح الکترولیت را در آب افزایش داده و جلوی رشد مناسب گیاهان را خواهد گرفت. این محصول تنها شامل کلسیم، منیزیم و نمک پتاسیم است که هم برای متابولیسم در بدن ماهی ها مفید است و هم برای رشد گیاهان بسیار مناسب است.

راهنمای استفاده

برای افزایش سختی کل به میزان ۳ dH می توانید ۱۶ گرم (۱ قاشق غذا خوری) را برای هر ۸۰ لیتر از آب آکواریوم زمانی که آن را تازه راه اندازی کرده اید و یا برای آماده سازی آب جهت تعویض آب (برای اضافه کردن به آب تازه) استفاده کنید. برای رسیدن به شرایط پایدار در یک آکواریوم در حال کار ابتدا بهتر است مقدار مورد نظر را در یک لیتر آب حل کرده و در فاصله های زمانی ۱۵ تا ۳۰ دقیقه به آب آکواریوم اضافه کنید.

گیاهان مختلف به مقادیر متفاوتی از سختی کل در آب نیاز دارند اما به صورت معمول ۳ تا ۶ dH بر ای بیشتر گیاهان در حالی که میزان سختی کربنات نیز بین ۳ تا ۶ dKH باشد مناسب است.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت