قرص مکمل بستر پلنت (فلوریش تبز)

قرص مکمل بستر پلنت (فلوریش تبز)

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول برای پایداری رشد در گیاهان و ریشه های آنها در بستر آکواریوم های گیاهی ساخته شده است. این محصول شامل عناصر نادر ضروری به همراه اسید های آمینه و ویتامین های مورد نیاز گیاهان آکواریومی است. این قرص ها غنی از آهن، منگنز، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، اینوزیتول، کولین B12، بیوتین (ویتامین B7) و دیکر فاکتورهایی است که برای ریشه گیاهان آبزی مفید است. این محصول حاوی فسفات و نیترات نمی باشد و نمی تواند باعث رشد جلبک های ناخواسته در آکواریوم شما شود. هر ۱۰ قرص برای استفاده در یک بستر ۳۰ در ۸۰ برای دو دوره استفاده کافی است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
13001 10 Tabs - - - - نا موجود
13002 40 Tabs - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 Tabs 40 Tabs
مناسب برای گیاه بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • کود و مکمل بستر برای آکواریوم های پلنت
  • تامین کننده عناصر میکرو و نادر و همچنین مواد مغذی لازم برای گیاهان
  • جذب توسط ریشه های گیاهاناین محصول برای آکواریوم داران تازه کار بسیار مناسب است زیرا می تواند به صورت مطمئن تمامی نیاز های ریشه های گیاهان را بدون تاثیر شدید بر پارامتر های آب تامین کند. این قرص ها در درون بستر قرار داده می شود و به صورت مستقیم مواد مناسب را برای جذب در اختیار ریشه گیاهان قرار می دهد. مواد مغذی به مرور زمان توسط آنزیم های ریشه های رشد کرده در اطراف قرص ها ساخته شده و توسط گیاه جذب می شوند.

راهنمای استفاده

هر یک قرص را در شعاع ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتری در داخل بستر آکواریوم وارد کنید. یک آکواریوم استاندارد ۴۰ لیتری به ۶ کپسول نیاز خواهد داشت. قرص ها را در بخش های مختلف بستر قرار دهید. با فشار هر قرص را در داخل لایه های میانی بستر قرار دهید. قرص های جدید را بعد از ۳ یا ۴ ماه برای رسیدن به شرایط رشد پایدار دوباره به درون بستر اضافه کنید. این قرص ها تاثیر خاصی بر روی مقدار pH نخواهند داشت اما خواص اسیدی کمی در آب بسیار سبک از خود نشان می دهند.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت