بایوپلیت بیوژن
بایوپلیت بیوژن بایوپلیت بیوژن

بایوپلیت بیوژن

آکوا ویترو

توضیح کوتاه

این منبع کربن جامد بر پایه پلیمر کربن PHA برای کاهش میزان نیترات و فسفات طراحی شده است. در یک راکتور مناسب شناور (که توانایی شناور کردن و به حرکت در آوردن مواد داشته باشد) باکتری های مصرف کننده نیترات و فسفات به سرعت رشد کرده و بیش از ۱۰ درصد موثرتر از راکتورهای معمولی بازدهی خواهند داشت. کاهش نیترات و فسفات می تواند در بهبود رنگ در مرجان ها و کاهش رسوبات و جلبک های ناخواسته بر روی صخره ها و دیگر المان های دکوراسیون نقش داشته باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
13027 50 g - - - - نا موجود
13028 150 g 225 میل - - - نا موجود
13029 300 g 450 میل - - - نا موجود
13030 3 kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 50 g 150 g 300 g 3 kg
وزن 50 g 150 g 300 g 3000 g
حجم 225 ml 450 ml 750 ml 4000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Aquavitro Aquavitro Aquavitro Aquavitro

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • کاهش نیترات و فسفات
  • بر پایه پلیمر کربن PHA
  • قابل استفاده در راکتورهای شناورراهنمای استفاده

این مواد لازم است در راکتوری استفاده شود که می تواند جریان مناسب آب را به شکلی از درون مواد عبور دهد تا مواد به حرکت در آمده و در راکتور جابجا شوند. کلونی های باکتری های مفید بین ۲ تا ۴ هفته شروع به تشکیل می کنند. برای بهود و تسریع این فرایند می توانید از مکمل های باکتریایی مختلف استفاده کنید.

هر ۶۰ میلی لیتر از این محصول برای ۲۶۵ لیتر از آب آکواریوم باید به صورت هفتگی استفاده شده و به تدریج تا مقدار ۶۰ میلی لیتر به إزاء هر ۸۵ لیتر افزایش یابد. افزایش تدریجی مقدار مواد کمک می کند که فرایند کاهش نیترات و فسفات به صورت تدرجی اتفاق افتاده و خطر بلوم باکتریایی در آکواریوم شما کاهش یابد. بهبود عملکرد این روش به رسیدگی های هفتگی شما وابسته است و به هیچ عنوان صبر نکنید تا راکتور خالی شده و بعد مواد جدید را اضافه کنید. بسیار مهم است که فرایند حرکت مواد در راکتور را هر روز بررسی کنید و از حرکت تمامی مواد در داخل راکتور مطمئن شوید زیرا بستر غیر متحرک باعث رشد باکتری های بی هوازی شده و منجر به تولید سولفید هیدروژن می شود. در صورتی که این اتفاق افتاد حتما راکتور را خاموش کرده و تمام مواد را خارج کنید، آنها را به خوبی شده و یا با مواد جدید جایگزین کنید و دوباره راکتور را در مدار قرار دهید. وجود پروتئین اسکیمر برای حذف باکتری های اضافه و یا بقایای آنها بسیار ضروری است. در صورتی که در سیستم شما پروتئین اسکیمر وجود ندارد باید از ساختار فیلتراسیون فیزیکی مناسب استفاده کرده و در فواصل زمانی کوتاه آن را به خوبی نظافت کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت