ای اف آیرون بوست (کود آهن)

ای اف آیرون بوست (کود آهن)

آکوافارست

توضیح کوتاه

این محصول یک کود آهن حرفه ای با قابلیت جذب بسیار بالا برای آکواریوم های گیاهی آب شیرین می باشد. آهن در تعداد زیادی از فعالیت های متابولیک گیاهان آب شیرین به ویژه در سنتز کلروفیل (سبزینه) نقش اساسی ایفا می کند و وجود آن به شدت بر روی عمل فوتوسنتز تاثیر می گذارد.
جذب آهن به مواد مغذی و پی اچ سیستم و همچنین خود آهن وابسته است. یکی از مشکلات رایج در آکواریوم های آب شیرین عدم جذب آهن توسط گیاهان به دلیل شکل نا مناسب آن از لحاظ مولکولی است. کمبود آهن در آکواریوم رفته رفته باعث از بین رفتن کلروفیل می شود و این موضوع میزان کلروز را که در واقع همان زردی گیاهان می باشد افزایش می دهد و در نهایت به مرگ گیاهان می انجامد.
بهترین غلظت آهن در آکواریوم ها بین ۰/۱ تا ۱ میلی گرم در لیتر می باشد. ای اف آیرون بوست یک محلول تغلیظ شده از آهن قابل جذب با فرمول Fe2+ می باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
14274 200 ml - ۱۵۹,۰۰۰ - ۳ خــریـــد

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

نحوه ی مصرف۱ میلی لیتر از ای اف آیرون بوست را به ازای هر ۱۰۰ لیتر از آب اکواریوم یک بار در هفته استفاده نمایید . این کار را تا زمانی که نتایج لازم به دست آمد ادامه دهید.

پیشنهاد می شود این محصول به همراه ای اف میکرو و ای اف ماکرو مصرف شود.جاذب هایی مثل کربن و زئولیت ممکن است کارایی این محصول را پایین بیاورد.

این محصول فقط برای مصارف آکواریومی مناسب است. در دمای اتاق و در یک محفظه ی جادار نگهداری شود و از دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

با اضافه کردن هر یک میلی لیتر از این محصول در ۱۰ لیتر از آب آکواریوم میزان آهن ۰/۳۸ میلی گرم در لیتر (ppm) افزایش می یابد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت