ای اف ان بوست (کود نیتروژن)

ای اف ان بوست (کود نیتروژن)

آکوافارست

توضیح کوتاه

ای اف ان بوست یک کود حرفه ای نیتروژن با قابلیت جذب بالاست که عنصر نیتروژن را به عنوان یک ماده ی اساسی برای رشد گیاهان تامین می کند. وجود نیتروژن کافی رشد گیاهان را به همراه رنگ و شادابی آنها تضمین می کند.
مصرف نیتروژن به میزان کافی برای گیاهان بسیار مفید است هرچند که مصرف کم یا بیش از حد آن می تواند برای آنها مضر باشد. کمبود نیتروژن به توقف رشد گیاهان، کلروز و زردی رنگ برگ ها در گیاهان می انجامد. مصرف بیش از اندازه نیتروژن از سوی دیگر، تیرگی رنگ برگ ها و رشد بی رویه گیاهان را در زمانی که گیاه هنوز ظریف است و توان تحمل وزن خود را ندارد در پی خواهد داشت.
بهترین میزان سطح نیتروژن در آکواریوم در بازه ۱۰ تا ۲۰ میلی گرم در لیتر (ppm) می باشد. نیتروژن در گیاهان بیشتر به شکل نیترات و آمونیوم جذب می شود. ای اف ان بوست محتوی شکل معدنی نیتروژن می باشد که برای جذب توسط گیاهان بسیار مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
14277 200 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

نحوه ی مصرفاگر ۱۰ میلی لیتر از این محصول را در ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم خود حل کنید سطح نیترات ۹/۵ میلی گرم در لیتر (ppm) افزایش می یابد. پیشنهاد می شود این محصول به همراه ای اف میکرو، ای اف فسفات بوست و ای اف پتاسیم بوست مصرف شود.

بتهر است در هنگام مصرف این محصول از محصولاتی که محتوی نیتروژن هستند استفاده نشود زیرا باعث رشد بی رویه گیاهان و جلبک ها می شود.

این محصول فقط برای مصارف آکواریومی مناسب است. در دمای اتاق و در یک محفظه ی جادار نگهداری شود و از دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

با اضافه کردن هر یک میلی لیتر از این محصول در ۱۰ لیتر از آب آکواریوم میزان نیترات ۹/۵ میلی گرم در لیتر (ppm) افزایش می یابد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت