ای اف کی بوست (کود پتاسیم)

ای اف کی بوست (کود پتاسیم)

آکوافارست

توضیح کوتاه

ای اف کی بوست یا همان کود پتاسیم یک کود حرفه ای تهیه شده از پتاسیم با قابلیت جذب آسان برای گیاهان می باشد. پتاسیم به عنوان یک جزء اصلی از ساختار گیاهان در تعداد زیادی از واکنش های شیمیایی درون گیاه همچون فعال سازی آنزیم ها نقش اساسی بازی می کند. این عنصر همچنین مسئول نقل و انتقالات مواد و تنظیم اسمز در گیاهان است.
کمبود پتاسیم به زرد شدن لبه برگ ها و قسمت فوقانی گیاهان منجر می شود که در مراحل پیشرفته تر به نکروز تبدیل می گردد. غلطت پتاسیم در آکواریوم باید بین ۱۰ تا ۲۰ میلی گرم بر لیتر (ppm) باشد. ای اف کی بوست به طور کامل کمبود پتاسیم مورد نیاز برای گیاهان را در آکواریوم شما بر طرف می سازد. فرمول استفاده شده در این محصول به سادگی توسط گیاهان قابل جذب است و به همین دلیل نتایج استفاده از آن پس از مدت کوتاهی قابل مشاهده می باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
14284 200 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

نحوه ی مصرفافزودن مکمل را تا زمانی که نتایج رضایت بخش مشاهده شود ادامه دهید.

پیشنهاد می شود این محصول به همراه ای اف میکرو و ای اف فسفات بوست مصرف شود.جاذب هایی مثل کربن و زئولیت ممکن است کارایی این محصول را پایین بیاورد.

این محصول فقط برای مصارف آکواریومی مناسب است. در دمای اتاق و در یک محفظه ی جادار نگهداری شود و از دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

با اضافه کردن هر یک میلی لیتر از این محصول در ۱۰ لیتر از آب آکواریوم میزان پتاسیم ۰/۳۸ میلی گرم در لیتر (ppm) افزایش می یابد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت