باکتوساید ۱

توضیح کوتاه

دارویی بسيار موثر در درمان ماهیان زینتی است که از چندین عنصر طبیعي با خاصیت ضد تک یاخته ها ، قارچ ها و باکتری ها تشکیل شده است. این عصاره های طبیعي به صورت مکمل عمل می کنند تا نتیجه مؤثرتری را در برابر بیماری های ناشی از باکتری ها ، تک یاخته ها و قارچ ها به وجود آورند و در عین حال بسیار مناسب ماهی هستند. ماهی می تواند ترکیبات فعال موجود در باکتو ساید ۱ را جذب کرده و در مقابل بیماری های داخلی و خارجی موثر باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
16560 20 gr - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی


مزایای استفاده

  • پیشگیری و درمان بیماری طاعون سیاه برای ماهي ديسكس
  • پیشگیری و درمان بیماری های ناشی از ناسازگاری باکتری ها هنگام اضافه کردن ماهی جديد يا در دوره قرنطینه هنگام وارد کردن آبزی جدید
  • درمان پوسیدگی و خورده شدن باله ها و دم ماهی
  • درمان زخم های خارجي بدن ماهي
  • پیشگیری و درمان ورم چشمی، تار شدن چشم
  • درمان التهاب آبشش
  • پیشگیری و درمان عدم غذا خوردن ماهي
  • پیشگیری و درمان درمان مدفوع سفید ماهي


راهنمای استفاده

به ازای هر ۴۰ لیتر آب آکواریوم ، یک قاشق (با استفاده از قاشق همراه) اضافه کنید. تكرار دوز بعد ۴۸ ساعت, ۲۵ تا ۱۰۰٪ از آب آکواریوم را جایگزین کنید. بهتر است پودر را با کمی آب آکواریوم در یک ظرف مخلوط کرده و سپس آن را در آکواریوم استفاده کنید. توصیه می شود قبل از شروع درمان ، آکواریوم و لوازم آن را بصورت كامل شستشو و تمييز شود.رعايت اکسیژن دِهی بالا را در طول درمان. توصیه می شود هنگام استفاده از دارو در طول درمان، یک گرم نمک بدون يد در هر لیتر اضافه شود. حداقل ۶ روز این روند را تکرار کنید. در موارد عفونت شدید باید درمان تا ۱۰ روز افزایش یابد.

هشدار

محصول را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. فقط برای استفاده از ماهی های زینتی. باکتوزید ممکن است باکتریهای مفید موجود در فیلتر را تحت تأثیر قرار دهد، به خصوص در فیلترهای جدید (کمتر از ۶ ماه)، بنابراین درمان را در آکواریوم جدا توصیه می كنيم. به استثنای درمان بیماری سیاه و بیماری های عفونی كه باید در آکواریوم اصلی و ضد عفونی كردن کلیه لوازم آکواریوم، مثل فیلترها و شیلنگ ها اعمال شود.

ساخته شده در كشور تایلند توسط شرکت Discus X Farm CO,LTD

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت