باکتو ساید ۲

توضیح کوتاه

باکتو ساید ۲ یک داروی مؤثر برای ماهیان زینتی است که از چندین عنصر با خاصیت ضد تک یاخته، قارچ ها و باکتری ها تشکیل شده است. این عصاره های طبیعی به صورت مکمل عمل می کنند تا نتیجه مؤثرتری را در برابر بیماری های ناشی از باکتری ها، تک یاخته ها و قارچ ها به وجود آورند. و علاوه بر درمان بیماری تاثیر مثبت بر رشد ماهی نیز دارد. به طوری که ماهی می تواند ترکیبات فعال موجود در باکتو ساید ۲ را جذب کرده و در مقابل بیماری های داخلی و خارجی مقاوم شود. علائم باکتو ساید ۲ در معالجه بیماری های مثانه هوا دار و عدم تعادل ماهی و بروز مشکل در مثانه هوا دار ماهی و تورم معده و پرهیز از غذا و دفع مدفوع ضخیم سفید، تار شدن دید ماهی و ورم چشم و همچنین خورده شدن باله های ماهی بسیار مؤثر است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
16561 20 gr - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی


راهنمای استفاده

به ازای هر ۴۰ لیتر آب آکواریوم ، یک قاشق (با استفاده از قاشق همراه) اضافه کنید. بعد از ۴۸ ساعت تکرار دوز انجام شود، ۲۵ تا ۱۰۰٪ از آب آکواریوم را جایگزین کنید. توصیه می شود پودر را با کمی آب آکواریوم در یک کاسه خارجی مخلوط کرده و سپس آن را در اکواریوم پخش کنید. توصیه می شود قبل از شروع درمان، اکواریوم و فیلتر ها را را به طور کامل تمیز کنید. اکسیژن دهی در طول درمان افزایش یابد. در مورد درمان نفخ توصیه می کنیم ۲۰ گرم نمک سولفات منیزیم در ۱۰۰ لیتر اضافه کنید. حداقل ۶ روز این روند را تکرار کنید. در موارد عفونت شدید باید درمان تا ۱۰ روز افزایش یابد. اگر وضعیت ماهی قبل از ۶ روز اول بهبود یافت، جلوی درمان را بگیرید تا از عفونت مجدد جلوگیری شود.

هشدار

محصول را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. فقط برای استفاده از ماهی های زینتی. باکتوساید ممکن است باکتریهای مفید موجود در فیلتر را تحت تأثیر قرار دهد، به خصوص در فیلترهای جدید (کمتر از 6 ماه) ، بنابراین درمان در اکواریوم قرنطینه انجام شود . به استثنای درمان بیماری سیاه و بیماریهای عفونی که باید در اکواریوم اصلی و انجام شود و علاوه بر این انجام ضد عفونی کلیه تجهیزات، تور ها و شیلنگ ها در دستور کار قرار گیرد.
ترکیبات : عصاره های گیاهی آلیسین، هیدراستیس، katapa termina، زنجبیل و Ashansa buboria.

ساخته شده در كشور تایلند توسط شرکت Discus X Farm CO,LTD

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت