ضد سیانو باکتریها

توضیح کوتاه

این محصول می تواند به صورت موثر و سریع مشکلات مربوط به سیانوباکتری‌ها را از روی صخره ها، گیاهان، شن و ماسه های بستر آکواریوم های آب شیرین و آب شور شما برطرف نماید و هیچ آسیبی به آبزیان موجود در آکواریوم شما از جمله باکتری های مفید نخواهد رساند. البته به شرط اینکه به درستی استفاده شود. این محصول برخلاف محصولات رایج باعث تغییر رنگ در آب آکواریوم نخواهد شد. این بسته برای ۱۵۰۰ لیتر آب استفاده می شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
17997 30 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

نحوه تهیه محصول:

اسکیمر را خاموش کرده و استفاده از کربن فعال شده و حذف کننده فسفات را به مدت 72 ساعت متوقف کنید. استفاده از این مواد می تواند پس از 72 ساعت از سر گرفته شود، اما مواد دیگر تصفیه شیمیایی باید در طول دوره درمان حذف شوند. استفاده از جوراب فیلتر برای کمک به تمیز کردن آکواریوم توصیه می شود ولی در صورت داشتن ماکروجلبک ها یا منطقه مقاوم شده از آن استفاده نکنید. برای دریافت نتیجه 10 تا 14 روز صبر کنید.

راهنمای استفاده:

برای گرفتن بهترین نتیجه بهتر است ابتدا تمامی سیانوباکتری های موجود در آکواریوم خود را تا جای ممکن سیفون کرده و از آکواریوم خارج کنید. یک فنجان از آب آکواریوم را بردارید و ۱ پیمانه از این محصول را به ازاء هر ۳۸ لیتر از آب آکواریوم در آبی که از آکواریوم برداشتید حل کنید. بعد از حل شدن کامل مواد آن را در مسیر جریان آب در آکواریوم بریزید. استفاده از کربن و ازن را در طول دوره درمان قطع کنید. هنگام عصر و زمان خاموش شدن سیستم روشنایی، از محصول استفاده نکنید. پس از مشاهده نتایج دلخواه، لازم است ۲۵ درصد آب آکواریوم را تعویض کرده و در صورت استفاده از ازن و یا ازن می توانید آنها را نیز دوباره به سیستم فیلتراسیون اضافه کنید. در صورتی که دوباره سیانوباکتری ها را در آکواریوم خود مشاهده کردید دوباره ۲۵ درصد آب را تعویض کرده و درمان را تکرار کنید.

نکته

بهترین زمان برای استفاده از این محصول در ساعت های اول روشن شدن سیستم روشنایی است. در ضمن تعویض ۲۵ درصد آب بعد از هر دوز تزریق الزامی است. در صورت مصرف بیش از حد در مخزن به طور اتفاقی، دارو با استفاده از Clear Fx Pro قابل حذف است.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت