محلول افزایش منیزیم آیونز

محلول افزایش منیزیم آیونز

آکوا ویترو

توضیح کوتاه

منیزیم، همانند کلسیم و استرانسیوم، برای استحکام اسکلت موجودات مرجانی استفاده می شود. در بسیاری از موارد، منیزیم می تواند در این فرآیند جایگزین کلسیم گردد. علاوه بر نقش منیزیم در استحکام اسکلتی، طیف وسیعی از موجودات از باکتری ها گرفته تا جلبک ها و ماهی ها، منیزیم را مصرف می کنند. حال چگونه می توان مطمئن شد که سطح منیزیم آب کافی است؟ کمبود منیزیم(زیر ۸۰۰ میلی گرم) در آب نشانه هایی مانند کاهش پی اچ آب و عدم پایداری سطح کلسیم(بیشتر در مورد عدم تعادل یونی)است. اما طبیعتا بهترین راه برای تشخیص سطح منیزیم استفاده از کیت های آزمایشی مخصوص اندازه گیری منیزیم می باشد .اگر تشخیص دادید که سطح منیزیم سیستم شما پایین است، استفاده از این محلول افزایش منیزیم آیونز ضروری خواهد بود. این محصول با استفاده از منیزیم بسیار غلیظ (۹۰۰۰۰ میلی گرم بر لیتر) سطح منیزیم آب را افزایش می دهد و باعث افزایش آمونیاک در سیستم نمی شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
19057 150 ml - - - - نا موجود
19058 350 ml - - - - نا موجود
19059 1000 ml - - - - نا موجود
19060 4000 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 150 ml 350 ml 1000 ml 4000 ml
حجم 150 ml 350 ml 1000 ml 4000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Aquavitro Aquavitro Aquavitro Aquavitro

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

بسیاری از مکمل های منیزیم موجود در بازار حاوی آمونیاک می باشند، آمونیاک موجود در این محصولات حاصل فرآیند تولید منیزیم کلوراید است. آکواویترو تلاش بسیاری کرده است تا آمونیاک تولید شده در این فرآیند را از محلول خارج کند و حاصل این تلاش محلولی عاری از هر گونه آمونیاک است. در ضمن منیزیم موجود در برخی محصولات دیگر به طور کامل محلول در آب نیستند و در نتیجه بخش زیادی از آن مورد استفاده ی موجودات قرار نمی گیرد. اما آکواویترو در این محصول منیزیم کاملا قابل حل در آب را ارائه داده است که به علت انحلال بالا به راحتی مورد مصرف موجودات قرار می گیرد. این محصول همچنین حاوی استرانسیوم و بور برای ایجاد تعادل یونی در استفاده ی بلند مدت است.

روش استفاده

ساده:

هر هفته دو بار 5 میلی لیتر از محلول را به ازای 90 لیتر آب استفاده کنید. هر هفته یک بار میزان منیزیم موجود در سیستم را تست کنید و دوز یا تعداد دفعات استفاده را در صورت نیاز تغییر دهید.

پیشرفته:

سطح منیزیم را تست کنید و سپس از فرمول بالا برای رساندن منیزیم به سطح 1200 تا 1350 میلی گرم بر لیتر استفاده کنید. هر 5 میلی لیتر، غلظت منیزیم را در 90 لیتر آب به میزان 5 میلی گرم بر لیتر افزایش می دهد. دوز یا دفعات استفاده می تواند با توجه به نیاز سیستم تغییر کند اما توجه داشته باشید که این دوز نباید از روزانه 25 میلی لیتر به ازای هر 90 لیتر آب تجاوز کند.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت