غذای مرجان های زوانتوس و ریکاردیا (زوا فود)

غذای مرجان های زوانتوس و ریکاردیا (زوا فود)

آکوافارست

توضیح کوتاه

غذای پودری که به صورت تخصصی برای انواع مرجان های پلیپ و قارچ ها از جمله Zoanthus ها، Ricodea ها و Rhodactis ها ساخته شده است. ترکیب این غذا با دقت فراوان جهت تامین تمامی نیاز های انواع پلیپ های مرجانی زوانتوس و مرجان های قارچی انتخاب شده است. این غذا با ویتامین های خاص مناسب برای مرجان های هدف غنی سازی شده است. ترکیب غذای انتخاب شده و ویتامین های موجود می تواند به سلامت و رشد مناسب این مرجان ها کمک کند. این غذا می تواند مهمترین منابع غذایی لازم برای مرجان های هدف را در افزایش میزان رنگ و تکثیر در اختیار آنها قرار دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
19190 30 g - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

غذای پودری که به صورت تخصصی برای انواع مرجان های پلیپ و قارچ ها از جمله Zoanthus ها، Ricodea ها و Rhodactis ها ساخته شده است. ترکیب این غذا با دقت فراوان جهت تامین تمامی نیاز های انواع پلیپ های مرجانی زوانتوس و مرجان های قارچی انتخاب شده است.

مقدار مصرف

۱ قاشق به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم

یک ظرف کوچک را با حدود ۲۰ میلی لیتر از آب آکواریوم پر کنید و مقدار مناسب از پودر را درون آن ریخته و به مدت ۱ دقیقه با هم ترکیب کنید. می توانید ترکیب تهیه شده را مستقیما به آب آکواریوم اضافه کنید و یا به کمک پیپت به صورت انتخابی برای تغذیه مرجان ها از آن استفاده کنید. لازم است حداقل هفته ای یکبار از این محصول برای تغذیه مرجان ها استفاده کنید اما در حالت مناسب و در یک آکواریوم پایدار لازم است تغذیه مرجان ها بیشتر از هفته ای یکبار و حتی به صورت روزانه انجام شود.

مقدار پیشنهادی مصرف در تمامی غذاهای پودری شرکت آکوافارست ۱ قاشق به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم شما است اما این مقدار متناسب با نوع آکواریوم و با توجه به حجم مرجان های هدف هر غذا در آکواریوم می تواند متفاوت باشد. پیشنهاد می شود برای شروع از نصف و یا حتی یک چهارم مقدار پیشنهادی استفاده شود تا زمانی که مرجان ها به درستی به غذای داده شده واکنش نشان دهند. در صورت مشاهده تغییر در پارامتر های آب در صورت استفاده بیش از مقدار پیشنهادی لازم است به سرعت مقدار استفاده را تا اندازه پیشنهاد شده کاهش دهید. توجه داشته باشید که مرجان های ریکاردیا، زوانتوس و دیگر قارچ ها لازم است در طول روز و در زمان روشن بودن لامپ های آکواریوم تغذیه شوند در صورتی که مرجان های سخت SPS و LPS لازم است بعد از خاموش شدن لامپ ها تغذیه شوند. برای گرفتن نتیجه بهتر مناسب است تمامی انواع غذاها و مکمل های غذایی مستقیما به آب آکواریوم و در محل جریان آب اضافه شوند. در زمان تغذیه پیشنهاد می شود برای یک ساعت اسکیمر آکواریوم خاموش شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت