محلول حمام مرجان (ای اف پروتکت دیپ)

محلول حمام مرجان (ای اف پروتکت دیپ)

آکوافارست

توضیح کوتاه

یک محلول ضد عفونی برای حمام انواع مرجان. که به شکل موثر برای حذف انواع آلودگی های سطحی از روی مرجان ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از این محصول می توانید احتمال گسترش انواع بیماری ها از جمله بیماری های باکتریایی، سفید شدگی مرجان ها، نکروز شدن بافت مرجانی و سندروم ژله قهوه ای را بگیرید. این محصول برای استفاده بر روی مرجان های جدید قبل از ورود به تانک اصلی و یا استفاده در تانک قرنطینه طبق دستورالعمل ارائه شده تهیه شده است. انجام صحیح حمام مرجان با این محلول به بهبود مرجان های آسیب دیده و یا افزایش رشد و تکثیر مرجان ها کمک خواهد کرد. این محصول برای مرجان ها کاملا بی خطر بوده و در فرمولاسیون آن از ترکیبات ید و یا اکسید کننده ها استفاده نشده است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
19194 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 50 ml
حجم 50 ml
شرکت سازنده Aquaforest

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

یک محلول ضد عفونی برای حمام انواع مرجان. که به شکل موثر برای حذف انواع آلودگی های سطحی از روی مرجان ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

مقدار مصرف

از استفاده از این محصول در تانک اصلی اجتناب کنید. قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید. ۲.۵ میلی لیتر از این محصول را در ۵ لیتر آب شور و یا آبی که مستقیما از آکواریوم برداشته شده است حل کنید. مرجان مورد نظر را در محلول قرار داده و با حرکت مرجان و یا ریختن آب بر روی آن و یا در صورت لزوم در مورد مرجان های سخت با یک برس نرم می توانید سطح مرجان را تمیز کنید. حمام مرجان باید برای مدت ۵ دقیقه انجام شود. مرجان را با آب تمیز آبکشی کرده و در یک ظرف حاوی آب شور تمیز و بدون دارو قرار دهید. بعد از آن می توانید مرجان تمیز را به آکواریوم اصلی خود منتقل کنید. نمی توانید از ترکیب استفاده شده دوباره استفاده کنید. به هیچ انواع آب حاوی این دارو را به تانک اصلی خود بر نگردانید. از این محصول نمی توانید در تانک اصلی خود استفاده کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت