داروی مرجان مدیکورال

داروی مرجان مدیکورال

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

محلول مخصوص حمام دادن مرجان های تازه خریداری شده و کمک به درمان بافت های آسیب دیده مرجان ها. از طرف دیگر این محصول مانع ادامه ی پوسیدگی بافت های آسیب دیده ی مرجان ها شده و از طرفی دارای آنتی بیوتیک و فلزات سنگین نیست و هیچ آسیبی به هیچ از گونه های مرجانی وارد نمی کند. نگهداری مرجان ها برای دوره های کوتاه مدت و بلند مدت در آب حاوی این محصول می تواند مفید باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
2370 30 mL - - - - نا موجود
2371 60 mL - - - - نا موجود
10218 1 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 30 mL 60 mL 1 L
حجم 30 ml 60 ml 1000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

جهت آماده سازی می توانید ۱ میلی لیتر از این محلول در حدود ۲۰ قطره از آن را در ۳.۸ لیتر آب آکواریومی که در نهایت می خواهید مرجان آن را به آنجا انتقال دهید و از قبل مرجان را با آب آن آکواریوم خو داده اید اضافه کنید. به مقداری از این آب آماده کنید که درون یک ظرف پلاستیکی تمیز و کوچک بتوانید مرجان را به صورت کامل درون آن قرار دهید و تمامی بخش های مرجان درون آب قرار داشته باشد.

برای مرجان های سخت با پلیپ کوچک SPS حدود ۷ تا ۱۰ دقیقه، برای مرجان های سخت با پلیپ بزرگ LPS در حدود ۶ تا ۹ دقیقه و برای انواع مرجان های نرم، قارچ ها و پلیپ ها در حدود ۵ تا ۸ دقیقه صبر کنید.

مرجان را با آب آکواریوم بدون دارو شستشو داده و به آکواریوم منتقل کنید و آب حاوی دارو رو دور بریزید. می توانید این فرایند را به صورت روزانه بر روی مرجانهای آسیب دیده تکرار کنید. توجه داشته باشید بر حسب نیاز می توانید محلولی با دو یا در نهایت سه برابر غلظت بیان شده را تهیه کنید اما لازم است زمان حمام دهی را به همان نسبت کاهش دهید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت