غذای میکرو مخصوص مرجان میکروور

غذای میکرو مخصوص مرجان میکروور

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

يک غذای پلانکتونی کامل برای انواع ماهیان پلانکتون خوار، مرجان ها و بی مهرگان دریایی حاوی انواع پروتئن های دریایی، ليپیدها و کربوهيدرات های مناسب و غنی شده با انواع آمینو اسید ها و ویتامین ها. این غذا برای انواع مرجان های دارای زئوگزانتلا و بدون جلبک زئوگزانتلا مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
2410 250 mL - - - - نا موجود
2411 500 mL - - - - نا موجود
2412 2 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 mL 500 mL 2 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml
مناسب برای گیاه خیر خیر خیر
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین خیر خیر خیر
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول یک غذای کامل با سایز میکرو بوده که برای تغذیه انواع ماهی های پلانکتون خوار، مرجان ها و بی مهره های فیلتر کننده مناسب است.


مزایای استفاده

  • این محصول یک ترکیب بسیار عالی از مواد معلق را از انواع پروتئین های دریایی، چربی ها، کربوهیدرات های غنی شده با آمینو اسید، اسید های چرب و ویتامین های مناسب برای بهبود عملکرد سیستم ایمنی در آبزیان را شامل می شود.
  • این محلول برای تغذیه انواع پلیپ ها، مرجان های قارچی، مرجان های نرم، مرجان های سخت با پلیپ بزرگ، گورگانیا ها و برخی شقایق ها مناسب است. تغذیه بهتر است در شب زمانی که بازوهای مخصوص شکار در مرجان ها باز می شود انجام شود.
  • بسیاری از ماهیان تپه مرجانی نیز از این غذا استقبال خواهند کرد مثل انواع باسلت ها، دلقک ماهی ها، نئون ها، دمسل ها، آنتیاس ها، کرومیس ها، فرشته ماهیان کوتوله، آرواره ماهی ها، نیزه ماهی ها، کاردینال ها، شاهین ماهی ها، هاک فیش ها، راس ها و بسیاری از جراح ماهی ها.
  • لازم نیست این محصول در یخچال نگهداری شود.


اطلاعات فنی

جریان های آبی در اطراف تپه های مرجانی در دریا ها بخصوص در طول شب همیشه حاوی مقادیر بالایی از میکرو ارگانیسم ها است که بیشتر شامل انواع پلانتکتون ها می شود. این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای تغذیه تمامی جانداران ساکن تپه های مرجانی بخصوص مرجان ها و بی مهرگان دارد. این محصول نیز دقیقا همین مواد غذایی را برای تمامی ماهیان پلانکتون خوار، مرجان ها و بی مهرگان فراهم می کند. این محصول می تواند یک غذای کامل و ایده آل برای سلامت نگهداشتن تپه مرجانی شما در طولانی مدت و همچنین رشد و حفظ رنگ در آنها باشد.

لازم نیست این محصول را در یخچال نگهداری کنید و فقط کافی است آن را در مکان سرد و تاریک قرار دهید اما به هرحال با نگهداری از آن در یخچال می توانید از آن در مدت زمان بیشتری استفاده کنید.

راهنمای استفاده

لازم است قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید. برای مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه حتما پروتئن اسکیمر خود را خاموش کرده و تمامی فیلتر های فیزیکی خود را از مدار خارج کنید.

برای تغذیه مرجان ها

برای تغذیه کلنی های مرجانی بهتر است از یک وسیله مناسب مثل پیپت، سرنگ و یا قطره چکان استفاده کرده و مقدار متناسب با اندازه آکواریوم خود را از بطری برداشته و به صورت مشخص با فاصله ۵ تا ۸ سانتی متر بالاتر از سطح هر کلونی مرجان بر روی آن خالی کنید. فقط کافی است مقدار بسیار کمی را بر روی هر مرجان بریزید و این کار را برای تمامی مرجان های خود به خصوص آنهایی که دارای جلبک های همزیست نیستند انجام دهید. بعد از اتمام کار چندین بار وسیله مورد استفاده خود را با آب آکواریوم خالی و پر کرده و بعد به صورت کامل با آب شیرین شستشو دهید. توجه داشته باشید که بیشتر پلیپ های مرجانی در طول شب بازوهای خود را برای شکار و گرفتن غذا باز می کنند و بهترین زمان برای تغذیه مرجان ۱ تا ۲ ساعت بعد از خاموش کردن چراغ های آکواریوم و زمانی است که محیط آکواریوم کاملا تاریک است در این زمان می توانید به کمک یک چراغ کوچک دیمر دار با نور بسیار کم عمل غذا دهی به مرجان ها را انجام دهید.

برای تغذیه ماهی ها

می توانید ۲.۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۹۰ لیتر از آب آکواریوم در محلی که جریان آب مناسبی قرار دارد خالی کنید. این کار را می توانید هر یک روز در میان انجام دهید و توجه داشته باشید که در ۴ هفته اول حتما باید به همین ترتیب عمل کنید. شما می توانید با توجه به میزان ماهی ها و مرجان های درون آکواریوم خود این میزان را تا ۲ برابر نیز افزایش دهید. اما به این نکته توجه کنید که این افزایش نباید در ۴ هفته اول استفاده از این محصول صورت گیرد زیرا به هر صورت این یک غذا بوده و به شدت بار بیولوژیک آکواریوم شما را افزایش می دهد و لازم است زمان مناسب برای آماده شدن فیلتراسیون بیولوژیک آکواریوم را در نظر بگیرید. این موضوع به حفظ کیفیت آب کمک کرده و جلوی افزایش آمونیاک و در نهایت نیترات را می گیرد.

حجم آکواریوم(لیتر):

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. این محصول برای مصارف انسانی مناسب نیست.

ترجمه و تحقیق: مهندس پژمان اسلامی

منبع

سایت Brightwell Aquatics

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت