مکمل آهن فریون

مکمل آهن فریون

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

مکمل آهن با غلظت بسیار بالا مناسب برای انواع آکواریوم های آب شور به خصوص آکواریوم های دارای Refregium. این محصول حاوی آهن با ثبات جهت استفاده ارگانیسم های ریف ساز مانند انواع مرجان های سخت و یا صدف ها بوده و همچنین برای رشد گیاهان و جلبک های مارکرو مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
2522 250 mL - - - - نا موجود
2523 500 mL - - - - نا موجود
2524 2 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 mL 500 mL 2 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

مقدماتی

قبل از استفاده بطری را خوب تکان دهید. ۵ میلی لیتر از محلول را به ازاء هر ۱۸۹ لیتر از آب آکواریوم یک روز در میان اضافه کنید تا زمانی که میزان آهن در محدوده ۰.۰۵ تا کمتر از ۰.۱ میلی گرم در لیتر یا ppm قرار بگیرد.

پیشرفته

قبل از استفاده از این محصول حتما میزان آهن را در آب آکواریوم خود به دقت اندازه گیری نمایید. قبل از استفاده بطری را خوب تکان دهید. هر میلی لیتر از این محصول می تواند میزان یون آهن سه بار مثبت را در هر ۳.۸ لیتر به میزان ۱ میلی گرم در لیتر یا ppm افزایش دهد. قبل از اضافه کردن محلول آهن لازم است مطمئن شوید که میزان فسفات حتما کمتر از ۰.۰۵ میلی گرم در لیتر است زیرا در غیر این صورت مصرف آهن تاثیرات جانبی زیاد مثل افزایش رشد جلبک های ناخواسته را در پی خواهد داشت. اگر میزان آهن در محدوده مناسب قرار نداشت می توانید با بیشترین میزان مجاز یعنی ۱۰ میلی لیتر به ازاء هر ۷۶ لیتر از آب آکواریوم به صورت رزوانه تا زمانی که میزان آهن در محدوده مناسب قرار بگیرد استفاده کنید. میزان تغییرات آهن در آب آکواریوم نباید از مثبت و منفی ۰.۰۲ بیشتر باشد. برای ایجاد شرایط پایدار می توانید به مدت یک یا دو هفته میزان مصرف آهن را به دقت در آب آکواریوم خود اندازه گیری کرده و مشخص کنید. برای مشخص کردن میزان مصرف روزانه کافی حجم تقریبی آب موجود در کل آکواریوم خود را (برحسب گالن) در مقدار مصرف بدست آمده ضرب کنید تا میزان میلی گرم مورد نیاز برای تزریق روزانه به آکواریوم شما مشخص شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت