محلول ریف

توضیح کوتاه

منبع کاملی از تمام عناصر و مولول هایی که به صورت مستقیم توسط مرجان ها جهت اسکلت سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول حاوی کلسیم با غلظت بالا و استرونتیوم، منیزیم و پتاسیم با نسبت غلظت مشابه آب دریا است. از این محصول می توانید برای افزایش مقدار pH و سختی در آب نیز استفاده کنید. این محصول یک جایگزين مناسب برای راکتورهای کلسیم در آکواریوم های تپه مرجانی بزرگ است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
2538 250 mL - - - - نا موجود
2539 500 mL - - - - نا موجود
2540 2 L - - - - نا موجود
10216 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 mL 500 mL 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

بطری را قبل از مصرف خوب تکان دهید.

مقدماتی

به ازاء هر ۱۹۰ لیتر آب آکواریوم می توانید مقدار ۵ میلی لیتر از این محصول را تا زمانی که میزان کلسیم در بازه 415 تا ۴۵۰ قرار بگیرد به صورت روزانه اضافه کنید. ممکن است با اضافه کردن این محصول کمی آب آکواریوم شما کدر شود که این موضوع طبیعی است و بعد از چند ساعت بر طرف می گردد.

پیشرفته

ابتدا با کمک یک کیت تست میزان دقیق کلسیم در آب آکواریوم خود را مشخص کنید. توجه داشته باشید که با اضافه کردن این محلول به آب آکواریوم کمی کدورت در آب به صورت موقتی ایجاد می شود و توصیه ما این است که از این محصول در طول شب استفاده شود. دقت کنید که هر میلی لیتر از این محصول می تواند میزان کلسیم در ۴ لیتر از آب آکواریوم شما را در حدود ۳۶ میلی گرم در لیتر افزایش دهد. بیشترین میزان مجاز مصرف روزانه ۱۰ میلی لیتر به ازاء هر ۱۱۳ لیتر از آب آکواریوم شما است. شما می توانید با مشخص کردن میزان دقیق مصرف روزانه به کمک انجام تست های دقیق دوره ای مقدار مناسب از این محصول را به کمک پمپ تزریق خودکار در طول شبانه روز به آکواریوم خود اضافه کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت