رنگ مرجان کورال کالر

رنگ مرجان کورال کالر

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محلول شامل تمامی المان های مهم و ضروری برای رشد و شکل گیری سلول های رنگی بیولوژیک می باشد، که به انواع گیاهان و جانوران دارای سلول های رنگی در حفظ و جذب رنگ کمک می کند. تمامی مواد و المان های موجود در این محلول برای شکل دهی ساختار های بیولوژیکی رنگی در مرجان ها به نام زوگزانتلا مناسب می باشد و میزان این سلول ها در بافت مرجان ها را افزایش می دهد. از این محصول برای افزایش رنگ در بافت انواع مرجان ها و صدف ها می توانید استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
3957 250 ml - - - - نا موجود
3958 500 ml - - - - نا موجود
3959 2 L - - - - نا موجود
10199 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول به افزایش رنگ در انواع بی مهرگانی که دارای رنگدانه های بیولوژیک هستند مثل مرجان و صدف های بزرگ کمک می کند.

مزایای استفاده

  • این محصول تمامی عناصر لازم برای تشکیل انواع مولوکول های پیچیده ای را که وظیفه جذب و تولید رنگ در موجودات زنده را دارند و به نام رنگدانه های بیولوژیک شناخته می شوند بر عهده دارد. این محصول با فرمول بسیار خاص تنها بر روی ساختار های مختلف رنگدانه های بیولوژیک مثل زوگزانتلاها، کلروفیل های a و c، بتاکاروتن ها و زوانتوفیل ها تاثیر می گذارد.
  • این محصول بر روی تراکم زوگزانتلا ها که می تواند سلامت و بقای ارگانیسم های مهمان را به خطر بیندازد تاثیر نمی گذارد.
  • فرموله شدن توسط زیست شناسان دریایی


در ادامه لیست محصولاتی که به همراه این محصول می توانید برای گرفتن نتیجه بهتر از آنها استفاده کنید آورده شده است:

اطلاعات فنی

از خیلی جهات نگهداری از آکواریوم را می توان مشابه خلق یک اثر هنری زنده در نظر گرفت که مشابه قرار دادن موجودات رنگارنگ روی بوم نقاشی است. تصور کنید انواع ماهی ها، مرجان ها و بی مهره های زیبای دریایی را در یک اکوسیستم تپه مرجانی طبیعی که می تواند الهام بخش هر علاقه مندی به آکواریوم آب شور تپه مرجانی باشد. هدف اول در ایجاد این اثر زیبا درستیابی به رنگ های طبیعی و منحصر بفرد در مرجان ها و بی مهرگان مختلف مثل صدف های بزرگ است. بخش عمده ای از رنگ مرجان ها و صدف ها از وجود رنگدانه های بیولوژیک همزیست آنها به نام زوگزانتلا ها است. این رنگدانه های از کنار هم قرار گرفتن ساختار های مولوکولی بسیار پیچیده ایجاد شده اند. که بیش آنها از سلول های فتوسنتز کننده هستند و تحت تاثیر نور آکواریوم قرار می گیرند. ولی علاوه بر نور شرایط شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیک نیز در شکل گیری این ساختارها نقش مهمی دارد.

این محصول تمانی عناصر شناخته شده در تشکیل و رشد این رنگدانه های بیولوژیک را در اختیار موجود زنده قرار می دهد. این محصول به شما در شکل گیری رنگدانه های طبیعی در بدن انواع مرجان ها و بی مهرگان در آکواریوم کمک خواهد کرد. این محصول در کنار عناصر نادر می تواند تمامی احتیاج های مدنی و شیمیایی مربوط به ساخت این رنگدانه ها را مشابه شرایط طبیعی در دریا تامین کند.

راهنمای استفاده

این موضوع قابل درک است که تمامی آکواریوم داران تپه مرجانی علاقه شدیدی به افزایش رنگ مرجان و بی مهره های خود در آکواریوم دارند اما شدیدا به شما توصیه می شود در برابر این اشتیاق شدید خود را کنترل کرده در مصرف این محصول با توجه به دستور العمل های رائه شده دقت کرده و از اضافه مصرف به شدت خودداری کنید. حتی برای استفاده از این محصول سعی کنید حجم آب آکواریوم خود را بسیار دقیق محاسبه کرده و حجم سامپ، مواد فیلتراسیون و صخره ها و المان های دکوراسیون موجود را نیز در نظر بگیرید. هدف از استفاده این محصول تنها افزایش میزان مناسبی از رنگ مرجان ها و بی مهره ها با توجه به رنگ طبیعی آنها و این محصول به شما در تغییر ساختار های رنگی و افزایش بیش از حد رنگ ها کمکی نخواهد کرد. از آنجایی که هر آکواریوم دارای شرایط منحصر به فردی شدیدا توصیه می شود که مطابق دستورالعمل های ارائه شده از این محصول استفاده شود.

روش پایه و ساده

می توانید ۱ میلی لیتر یا ۲۰ قطره از این محصول به ازاء ۹۵ لیتر از حجم دقیق آب آکواریوم خود را هر ۳ روز یکبار به آب آکواریوم خود اضافه کنید. اگر قصد استفاده از این محصول را در آکواریوم های نانو با ظرفیت کمتر از ۹۵ لیتر دارید لازم است یک میلی لیتر از این محصول را در ۲۴۰ میلی لیتر آب مقطر خالص حل کرده و ۳۰ میلی لیتر از محصول بدست آمده را به ازاء هر ۱۱ لیتر از آب آکواریوم خود هر سه روز یکبار (مثلا روز های شنبه و چهارشنبه هر هفته) مورد استفاده قرار دهید.

روش پیشنهادی

می توانید یک قطره از این محصول به ازاء هر ۱۹.۹ لیتر از آب آکواریوم خود به صورت روزانه استفاده کنید. اگر قصد استفاده از این محصول را در آکواریوم های کوچکتر از ۵۰ لیتر دارید باید یک قطره از این محصول را در ۲۴۰ میلی لیتر آب مقطر خالص حل کرده و ۱۲۰ میلی لیتر از محصول بدست آمده را به ازاء هر ۱۰ لیتر از آب آکواریوم را به صورت روزانه به آب آکواریوم خود اضافه کنید. در صورتی که شاهد کاهش رنگ و رنگ پریدگی در رنگدانه های برخی از بی مهرگان و مرجان های به رنگ های زرد و نارنجی و یا حتی رنگ های آبی شدید بهتر است دور مصرفی خود را تا ۲۰ درصد کاهش داده و از این محصول به صورت هفتگی استفاده کنید تا مرجان ها و دیگر ارگانیسم ها بتوانند خود را با شرایط جدید سازگار کنند این میزان مصرف را حفظ کنید و بعد از آن می توانند دوباره این میزان را بتدریج تا میزان استاندارد افزایش دهید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. این محصول برای مصارف انسانی مناسب نیست.

ترجمه و تحقیق: مهندس پژمان اسلامی

منبع

سایت Brightwell Aquatics

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت