محلول هیدرات منیزیم

محلول هیدرات منیزیم

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

مطمئن ترین راه جهت افزایش میزان منیزیم در حالت یونی مناسب برای انواع آکواریوم های دریایی و تپه مرجانی. بیشتر آکواریوم داران حرفه ای ترجیح می دهند میزان نمک منیزیم را به 1500 میلی گرم در لیتر برسانند که این محصول به شما در این امر کمک می کند. این موضوع می تواند موفقیت شما در نگهداری از برخی از گونه های خاص را تضمین کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
3989 250 ml - - - - نا موجود
3990 500 ml - - - - نا موجود
3991 2 L - - - - نا موجود
3992 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

مقدماتی

قبل از مصرف بطری را خوب تکان دهید. می توانید به میزان ۵ میلی لیتر به ازاء هر ۷۶ لیتر از آب آکواریوم را به صورت یکروز در میان به آب آکواریوم اضافه کنید تا زمانی که میزان منیزیم در محدوده ۱۲۹۰ تا ۱۳۲۰ ppm قرار بگیرد.

پیشرفته

مقدار دقیق منیزیم را قبل از استفاده از این محصول به دقت اندازه گیری نمایید. هر میلی لیتر از این محصول می تواند میزان یون منیزیم دو بار مثبت را در هر ۳.۸ لیتر از آب آکواریوم شما در حدود ۱۹.۵ ppm افزایش دهد. اگر میزان منیزیم در آب آکواریوم شما کمتر از ۱۲۸۰ ppm است می توانید از این محصول با بیشترین میزان ممکن برای تزریق به صورت روزانه یعنی ۱ میلی لیتر به ازاء هر ۱۲ لیتر استفاده کنید. لازم است میزان منیزیم را به شکلی در آکواریوم خود به صورت روزانه تزریق کنید تا مقدار آن بیشتر از ۱۰ میلی گرم در لیتر در هر ۲۴ ساعت تغییر نکند. برای مشخص کردن میزان تزریق روزانه لازم است ابتدا مقدار منیزیم را به بالاترین میزان آن در آکواریوم برسانید و بعد به مدت دو هفته هر روز مقدار منیزیم را اندازه گیری کنید. به این ترتیب می توانید میزان مصرف روزانه را در آکواریوم خود بدست آورید. حال می توانید مقدار دقیق مورد نیاز برای مصرف روزانه آکواریوم خود را محاسبه کرده و به صورت روزانه دستی و یا به کمک پمپ تزریق مقدار مورد نیاز را به آکواریوم خود اضافه کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت