محلول پتاسیم

محلول پتاسیم

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

یک محلول پتاسیم عالی برای آکواریوم های تپه مرجانی به خصوص آکواریوم های حاوی مرجان های سخت با پلیپ های کوچک. دارای ساختار یونی مناسب برای مصرف مرجان ها، صدف ها و دیگر بی مهرگان اسکلت ساز ساکن آکواریوم های تپه مرجانی که با ساختار معدنی مناسب خود به رشد اسکلت آنها کمک می کند. این محصول از محصولات مشابه دیگر بسیار قوی تر مقرون به صرفه تر است. در این محلول مواد ارگانیک یا معدنی نا خاسته مثل EDTA وجود ندارد. بدون هر گونه فسفات، سیلیکات است و فرمول آن توسط اقیانوس شناسان مطرح آمریکا تایید شده است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
4919 250 ml - - - - نا موجود
4920 500 ml - - - - نا موجود
4921 2 L - - - - نا موجود
10234 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

قبل از استفاده بطری را خوب تکان دهید. مقدار پتاسیم را در آب آکواریوم خود اندازه گیری نمایید و برای رساندن میزان پتاسیم به محدوده استاندارد در آب آکواریوم خود می توانید ۱۰ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۷۵ به آب آکواریوم خود اضافه کنید تا میزان پتاسیم در محدوده ۳۹۰ تا ۴۱۰ میلی گرم در لیتر قرار بگیرد. حال می توانید با انجام تست های دوره ای و مرتب میزان مصرف روزانه و یا هفتگی آکواریوم خود را مشخص کرده و به میزان مورد نیاز از این محلول به صورت روزانه یا هفتگی جهت ثابت نگهداشتن میزان پتاسیم به آب اضافه کنید. در نظر داشته باشید که هر ۱ میلی لیتر از این محلول در هر ۳.۸ لیتر می تواند میزان یون پتاسیم را در حدود ۲۱ میلی گرم در لیتر افزایش دهد.

برای استفاده معمول در یک آکواریوم مرجانی با میزان مرجان متوسط می توانید ۵ میلی لیتر از این محلول را به ازاء هر ۲۰۰ لیتر به صورت یکروز در میان استفاده کنید تا زمانی که میزان پتاسیم در محدوده ۳۹۰ تا ۴۲۰ میلی گرم در لیتر قرار داشته باشد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت