پروتئین اسکیمر داخلی سری شارک
پروتئین اسکیمر داخلی سری شارکپروتئین اسکیمر داخلی سری شارک

پروتئین اسکیمر داخلی سری شارک

جی ان اس آکواریوم

توضیح کوتاه

این محصول دارای یک کاپ جمع کننده بسیار عالی و کارآمد و پمپی بسیار قدرتمند است. این مدل برای آکواریوم هایی تا ظرفیت ۲۵۰ لیتر مناسب است که به اندازه کافی نازک و سبک طراحی شده تا قابلیت استفاده در انواع ساختار های آکواریوم های نانو را داشته باشد. این اسکیمر تنها فضایی به ابعاد ۱۱ در ۸ در ۳۶ سانتیمتر را اشغال کرده و برای استفاده در سامپ های پشتی در آکواریوم های کوچک مناسب می باشد. سیستم ترکیب هوا و آب بسیار کارآمد و بی صدایی دارد. که تنها با مصرف برق ۱۱ وات کار می کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
4946 WS-1 - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

این دستگاه می تواند انواع پروتئین های و مواد آلی غیر ضروری را از آب حذف کند. با ایجاد حباب های ریز و ترکیب آن با آب در یک حرکت آشفته انواع پروتئین ها و مواد زائد باردار را در کاپ بالایی جمع آوری کرده که به راحتی قابل حذف می باشد. پخش کننده جدید مخروطی به کاهش آشفتگی در بدنه اسکمیر و افزایش بهره وری آن کمک می کند.

طراحی این محصول بر اساس آخرین فن آوری های تصفیه آب انجام شده و نسبت عملکرد به قیمت قابل قبولی دارد.

استفاده آسان

راه اندازی، تنظیم و نگهداری از این اسکیمر بسیار ساده است. تنها کافی است کاپ بالایی اسکیمر را به بالا و پایین حرکت دهید تا بتوانید سطح کف و نوع کف جمع آوری شده را از خشک تا مرطوب تغییر دهید.

کاپ بالایی اسکیمر به راحتی برداشته شده و امکان نظافت و تخلیه آن وجود دارد. یه شیر تخلیه اضطراری نیز برای آکواریوم دارنی که قصد استفاده از یک مخزن جمع آوری بزرگتر را دارند نیز در بالای کاپ اسکیمر قرار داده شده است.


طراحی فشرده

طراحی این اسکیمر به گونه ای است که ساختار های مربوط به پمپ و کمپرسور پروتئین در داخل بدنه اسکیمر قرار داده است تا فضای اشغال شده و همچنین میزان لرزش و صدا کاهش داده شده و عملکرد آن بهبود یابد.

بدنه اسکیر از جنس اکریل بسیار با کیفیت بوده و سالها بدون تغییر باقی می ماند.


کارایی

در این اسکیمر از یک پمپ Sicce Syncra ساخت ایتالیا استفاده شده است که با پروانه مخصوص JNS تکمیل شده و به بهترین شکل ممکن قادر به حذف پروتئین ها و مواد آلی زائد از درون آب آکواریوم است. استفاده از این پمپ علاوه بر افزایش کارایی باعث کاهش بهینه مصرف انرژی نیز شده است.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت