پروتئين اسکیمر داخلی ۲۲۰۰

پروتئين اسکیمر داخلی ۲۲۰۰

جی ان اس آکواریوم

توضیح کوتاه

شرکت JNS بیش از ۱۰ سال در زمینه ساخت انواع پروتئن اسکیمر ها تجربه داشته و با توجه به بررسی های جدید صورت گرفته سری Cone را با یک صفحه جدید برای هدایت بهتر حباب های هوا در اسکیمر های خود طراحی کرده است. این طراحی جدید به مخلوط شدن بهتر هوا و آب وهمچنین حرکت بهتر آنها در بدنه اسکیمر کمک می کند. این طراحی بازدهی اسکیمر را در حد مطلوب افزایش می دهد. بدنه اسکیمر با جنس بسیار عالی و پمپ آن ساخت شرکت Sicce ایتالیا و تمامی اتصلات این اسکیمر آمریکایی است و بدون ایجاد لرزش و صدای بسیار زیاد در آکواریوم شما کار می کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
4951 CO-3 - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

قابلیت های این محصول

  • طراحی ساختار مرکزی و پروانه پمپ بر اساس طراحی پمپ های Sicce ایتالیا جهت ایجاد بهترین اندازه حباب و بالاترین بازدهی به روز رسانی شده است.
  • بازدهی بالا و قابل اطمینان
  • سادگی نصب و استفاده
  • ساختار اکریلیک عالی
  • قابلیت تنظیم بسیار سریع جهت دستیابی به کف خشک و یا مرطوب با توجه به نیاز آکواریوم
  • طراحی مناسب کاپ به همراه دستگیره جهت جابجایی ساده و نظافت راحت تر


دستیابی به جریان پایدار جهت گرفتن بالاترین بازدهی

ترکیب ساختار توزیع حباب خلاقانه، پمپ بسیار قدرتمند جهت تولید حباب هایی با اندازه مناسب و استفاده از بهترین مواد اولیه این محصول را به یک پروتئین اسکیمر با بازدهی بالا تبدیل کرده است. این پروتئین اسکیمر به اندازه کافی کوچک طراحی شده است تا در سامپ شما به راحتی قرار داده شود.


طراحی و تکنولوژی بکار رفته در این محصول بهترین کیفیت و بازدهی را به شما ارائه می کند و خواهید دید که محصول خریداری شده ارزش بالایی دارد.


بدنه این محصول از اکریلیک شفاف وبسیار مقاوم ساخته شده است تا طول عمر مناسبی داشته باشد. طراحی پمپ، صفحه توزیع کننده و بدنه دستگاه باعث می شود که اسکیمر با کمترین صدای ممکن و در کمترین فضای اشغالی کار کند.


پمپ بکار رفته در این اسکیمر باعث می شود بیشترین میزان ترکیب مناسب بین هوا و آب ایجاد شده و بیشترین و موثرترین میزان کف تولید شود. ازطرف دیگر طراحی آن به نحوی است که کمترین میزان رسیدگی را لازم خواهد داشت.


کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت