کیت تست پتاسیم

توضیح کوتاه

میزان پتاسیم موجود در آب دریا در حدود ۴۰۰ میلی گرم در لیتر است. بیشتر آکواریوم داران گزارش داده اند که در مقادیر پایین پتاسیم در آکواریوم های تپه مرجانی مرجان رنگ خود را از دست می دهند. این موضوع می تواند بر اثر کاهش میزان جلبک ها و یا تغییر کردن ساختار رنگدانه های جلبک های همزیست رخ داده که به میزان پتاسیم وابسته هستند. شما می توانید به راحتی به کمک این محصول میزان پتاسیم را در آب آکواریوم خود اندازه گیری کرده و در صورت پایین بودن آن از محصول های مناسب برای افزایش آن در آب آکواریوم خود استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
4994 - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

  • یک میلی لیتر از آب آکواریوم را به کمک سرنگ بدون علامت به ظرف نمونه اضافه کنید.
  • نیم میلی لیتر از معرف شماره یک پتاسیم را به کمک سرنگ یک میلی لیتری علامت دار به ظرف نمونه اضافه کرده و ظرف را به آرامی و با حرکت دوارنی برای ۲۰ ثانیه تکان دهید.
  • ۳ قطره از معرف شماره ۲ پتاسیم را به ظرف نمونه اضافه کرد و مایع را به آرامی برای چند بار مخلوط کنید.
  • قطره قطره از معرف شماره ۳ پتاسیم را به ظرف آزمایش اضافه کرده و بعد از اضافه کردن هر قطره ظرف را به خوبی تکان دهید. این کار را تا زمانی که رنگ نمونه از سفید به آبی تغییر پیدا کند ادامه دهید و تعداد قطره های مصرف شده از این معرف را شمارش کنید.

به کمک جدول زیر می توانید بر اساس تعداد قطره های استفاده شده میزان پتاسیم را در آب آکواریوم خود مشخص کنید. دقت کنید میزان استاندارد پتاسیم در حدود ۴۰۰ میلی گرم در لیتر است که در جدول مشخص شده است.

توجه

  • بهتر است بعد از هر تست ظرف نمونه را حداقل ۱۰ مرتبه با آب شهری و یا RO شستشو دهید.
  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  • برای مصرف خوراکی مناسب نمی باشد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت