ریف کد A

توضیح کوتاه

این محصول می توانید به همراه Reef Code B یک تعادل پایدار و عالی را بین کلسیم و سختی در تمامی انواع آکواریوم های آب شور فقط ماهی و یا آکواریوم های تپه مرجانی ایجاد کند. به دو روش امکان افزایش کلسیم در آب آکواریوم وجود دارد اضافه کردن کلسیم و کربنات (که بخش اصلی تشکیل دهنده سختی در آب است) و رساندن آنها به نسبت آب طبیعی دریا. شما می توانید یک تعادل یونی مشابه آبهای طبیعی را بین ین های کلسیم و کربنات ها با استفاده همزمان از این محصول و محصول Reef Code B ایجاد کنید. این دو محصول می توانند بخش اعظمی از نیازهای آبزیان صخره ساز از جمله مرجان ها، صدف ها و جلبک های آهکی را تامین کنند. این محصولات بسیار قوی تر و مقرون به صرفه تر از محصولات مشابه هستند و هیچگونه فسفات، سیلیکات و یا مواد معدنی نا مناسب را به آب آکواریوم شما اضافه نمی کنند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6164 250ml - - - - نا موجود
6165 500ml - - - - نا موجود
6166 2L - - - - نا موجود
6167 20L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250ml 500ml 2L 20L
حداکثر اندازه آکواریم 4732 liter 9464 liter 37856 liter 378560 liter
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

قبل از استفاده حتما بطری را خوب تکان دهید.

مقدماتی

۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به آب اضافه کرده تا زمانی که میزان کلسیم در بازه ۴۱۲ تا ۴۵۰ میلی گرم در لیتر قرار بگیرد. این محصول را به همراه ریف کود B می توانید با میزان مشابه استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان این دو محصول را با هم ترکیب کنید و حداقل ۶۰ ثانیه زمان بین اضافه کردن این محلول در آکواریوم خود در نظر بگیرید.

پیشرفته

مقدار کلسیم را در آب آکواریوم خود به دقت اندازه گیری کنید. در صورتی که میزان کلسیم کمتر از ۴۱۲ میلی گرم در لیتر بود، می توانید با بیشترین میزان ممکن یعنی ۵ میلی لیتر به ازاء هر ۳۸ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه از این محصول به همراه مقدار مشابه از محلول مکمل آن Reef Code B را به آب آکواریوم اضافه کنید تا زمانی که مقدار کلسیم تا حدود ۴۵۰ میلی گرم در لیتر افزایش پیدا کند.

حال می توانید با انجام مرتب و دوره ای تست کلسیم میزان دقیق مصرف روزانه یا هفتگی کلسیم را در آب آکواریوم خود مشخص کنید. در نظر داشته باشید که هر یک میلی لیتر از این محصول در ۳.۸ لیتر از آب آکواریوم شما می تواند میزان کلسیم را در حدود ۱۶ میلی گرم در لیتر افزایش دهد. با توجه به میزان مصرف مقدار مناسب از محلول را برای آکواریوم خود بدست آورید و به صورت روزانه یا هفتگی به آکواریوم خود اضافه کنید. به این ترتیب می توانید به صورت دائم میزان پارامتر های مناسب برای آکواریوم خود را در حد مطلوب نگهدارید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت