کیت تست آمونیاک

توضیح کوتاه

آمونیاک و آمونیوم در آکواریوم لازم است به صورت مداوم به نیتریت، نیترات و در نهایتا گاز نیتروژن تبدیل شود. در آکواریوم هایی که دچار مشکل در سیستم بیولوژیک خود هستند و یا چرخه نیتروژن درون آنها کامل نشده باشد این فرایند به صورت بیان شده انجام نمی شود.
این کیت تست به شما امکان می دهد که به سرعت مجموع میزان آمونیاک و آمونیوم مضر در آکواریوم خود را در کمتر از چند دقیقه اندازه گیری کنید. این کیت تست به شما امکان ۵۰ تست با دقت 0.5 میلی گرم در لیتر را می دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6851 - - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

آمونیاک و آمونیوم در آکواریوم لازم است به صورت مداوم به نیتریت، نیترات و در نهایتا گاز نیتروژن تبدیل شود. در آکواریوم هایی که دچار مشکل در سیستم بیولوژیک خود هستند و یا چرخه نیتروژن درون آنها کامل نشده باشد این فرایند به صورت بیان شده انجام نمی شود. این کیت تست به شما امکان می دهد که به سرعت مجموع میزان آمونیاک و آمونیوم مضر در آکواریوم خود را در کمتر از چند دقیقه اندازه گیری کنید. این کیت تست به شما امکان ۵۰ تست با دقت 0.5 میلی گرم در لیتر را می دهد.

راهنمای استفاده

  • به کمک سرنگ ۲ میلی لیتری ۲ میلی لیتر از آب آکواریوم خود را به ظرف نمونه اضافه کنید.
  • ۶ قطره از معرف شماره یک آمونیاک (در استفاده از این محلول دقت کنید زیرا می تواند باعث سوزش پوست شما شود) را به ظرف نمونه اضافه کرده و به صورت دورانی و آرام برای ۵ ثانیه ظرف نمونه را تکان بدهید.
  • ۶ قطره از معرف شماره دو آمونیاک (این محلول شامل نمک جیوه است توجه داشته باشید بعد از استفاده دستان خود را به دقت بشویید و این معرف را دور از آکواریوم و مواد غذایی نگهداری کنید.) را به ظرف نمونه اضافه کرده و به آرامی و به صورت دورانی ظرف را برای ۵ ثانیه تکان بدهید و ۵ دقیقه صبر کنید.
  • جدول تشخیص رنگ را در پشت ظرف نمونه قرار دهید به شکلی که بخش سفید جدول در پشت ظرف نمونه قرار داشته باشد. رنگ محلول را با جدول مطابقت دهید مقدار مشخص شده در حقیقت مجموع آمونیاک و آمونیام را بر حسب ppm و یا میلی گرم در لیتر نمایش می دهد.

توجه

  • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
  • در صورت خورده شدن سریعا به پزشک مراجعه شود.
  • در صورتی که معرف ها با پوست و یا چشم شما تماس پیدا کرد با مقادیر زیاد آب شستشو داده شود.
  • بعد از انجام تست بهتر است دست ها به صورت کامل با آب شستشو شود.

ترجمه و تحقیق: مهندس پژمان اسلامی

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت