نمک مرجان کالدونیا

توضیح کوتاه

این محصول با استفاده از نمک استخراج شده از آبهای اقیانوس های آزاد و به صورت طبیعی تهیه شده و به شکل خاص برای استفاده در آکواریوم های تپه مرجانی فرموله شده است. این نمک شامل هیچ گونه افزودنی و مواد زائدی نمی باشد. این نمک با انواع مواد معدنی مناسب از جمله kH، کلسیم، منیزیم، پتاسیم و استرانسیم غنی سازی شده است. که امکان رشد سریع و حفظ سلامت انواع مرجان ها را در آکواریوم های تپه مرجانی برای شما فراهم می کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6855 6.5 kg - - - - نا موجود
6856 22.5 kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

ساختار این محصول به حفظ رنگ و سلامت مرجان ها و دیگر آبزیان ساکن تپه های مرجانی در طولانی مدت کمک می کند. مقادیر عناصر نادر موجود در این محصول به دقت بر اساس مقادیر موجود در آبهای طبیعی در اطراف تپه های مرجانی بالانس شده است. تمامی مواد موثر در رشد جلبک های ناخواسته از جمله نیترات، آهن، سیلیکات و فسفات از ساختار این نمک خارج شده و آب تهیه شده با این محصول فاقد این مواد خواهد بود(البته در صورتی که آب شیرین استفاده شده برای ساخت آب شور با کمک فیلتر های مناسب کامل بدون هیچگونه مواد زائد باشد.)

ساختارهای دانه بندی در نظر گرفته شده برای بلورهای این نمک از یک تکنولوژی بسیار جدید دانه بندی هوشمند برخوردار است که به شما این اطمینان را می دهد که در زمان استفاده از این نمک در هر زمانی می توانید آب شوری با شرایط یکسان تهیه نمایید.


راهنمای استفاده

با اضافه کردن ۳۳ گرم از این نمک می توانید یک آب شور با شوری ۳۳.۵ ppt یا چگالی ۱.۰۲۵ را به کمک آب RO شده تهیه کنید. آب را تا زمانی که تمامی دانه های نمک به صورت کامل حل نشده است مخلوط کرده و بعد به آرامی می توانید آن را به آب آکواریوم خود اضافه کنید دقت کنید در زمان تعویض آب، آب جدید را مستقیما بر روی گونه های موجود در آکواریوم نریزید.

هشدار

  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود
  • برای مصارف انسانی مناسب نمی باشد.
  • در صورت تماس با پوست دست یا چشم ها با آب زیاد شستشو داده شود.
  • دور از رطوبت نگهداری شود.
  • تا ۵ سال بعد از تاریخ تولید قابل استفاده می باشد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت