محلول افزایش منیزیم

محلول افزایش منیزیم

آکوافارست

توضیح کوتاه

این محلول به شما در افزایش میزان منیزیم در انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک می کند. این عنصر جهت رشد ساختار های اسکلتی در انواع مرجان های سخت با پلیپ کوچک و بزرگ و مرجان های بادبزنی و تمامی بی مهرگان دیگر ساکن تپه های مرجانی لازم است. اصولا میزان منیزیم در آکواریوم های مرجانی لازم است در حدود ۱۳۰۰ میلی گرم در لیتر نگهداشته شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7436 150 ml - - - - نا موجود
7437 2000 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محلول به شما در افزایش میزان منیزیم در انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک می کند. این عنصر جهت رشد ساختار های اسکلتی در انواع مرجان های سخت با پلیپ کوچک و بزرگ و مرجان های بادبزنی و تمامی بی مهرگان دیگر ساکن تپه های مرجانی لازم است. اصولا میزان منیزیم در آکواریوم های مرجانی لازم است در حدود ۱۳۰۰ میلی گرم در لیتر نگهداشته شود.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید حداکثر ۲۰ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه به آن اضافه نماید تا زمانی که میزان منیزیم به ۱۳۰۰ میلی گرم در لیتر برسد. می توانید با اندازه گیری منظم میزان منیزیم در آب آکواریوم خود میزان مصرف آن را مشخص کرده و بعد از آن بر اساس میزان مصرف به صورت هفتگی و یا در بهترین حالت به کمک پمپ های تزریق خودکار به صورت روزانه میزان منیزیم مورد نیاز را به آب آکواریوم خود اضافه نمایید.

توجه داشته باشید که هر ۱۰ میلی لیتر از این محصول می تواند میزان منیزیم را در هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم شما به اندازه ۵ میلی گرم در لیتر افزایش دهد.

محصولات مرتبط

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

رضا بزرگوار (1397/03/10  23:14): 0+

با سلام خدمت اساتید.این محصول به صورت اشتباهی معرفی شده.لطفا اصلاح گردد.ممنون

پژمان اسلامی پاسخ داد(1397/03/11  00:02): 0+

ا سلام و احترام
جناب بزرگوار عزیز

سپاس از دقت نظر شما و پیامی که ارسال کردید. متن اصلاح شد.

شاد و پیروز باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت