محلول افزایش کلسیم
محلول افزایش کلسیممحلول افزایش کلسیم

محلول افزایش کلسیم

آکوافارست

توضیح کوتاه

این محلول به شما در افزایش میزان کلسیم در آب انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک خواهد کرد. میزان کلسیم درتمامی انواع آکواریوم های آب شور بسیار مهم است اما اهمیت وجود این عنصر در آکواریوم های مرجانی حاوی انواع مرجان های سخت SPS و LPS همچنین مرجانی های بادبزنی و انواع بی مهرگان اسکلت ساز بسیار حیاتی است و لازم در حدود ۴۳۰ میلی گرم در لیتر ثابت نگهداشته شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف برای شما بن دریافتی اطلاع بده
7438 150 ml - - - - - نا موجود
7439 2000 ml - - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محلول به شما در افزایش میزان کلسیم در آب انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی کمک خواهد کرد. میزان کلسیم درتمامی انواع آکواریوم های آب شور بسیار مهم است اما اهمیت وجود این عنصر در آکواریوم های مرجانی حاوی انواع مرجان های سخت SPS و LPS همچنین مرجانی های بادبزنی و انواع بی مهرگان اسکلت ساز بسیار حیاتی است و لازم در حدود ۴۳۰ میلی گرم در لیتر ثابت نگهداشته شود.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به صورت روزانه حداکثر ۲۰ میلی لیتر از این این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم خود مورد استفاده قرار دهید. می توانید این کار را تا زمانی که میزان کلسیم به مقدار مورد نظر برسد ادامه دهید. می توانید با اندازه گیری دقیق میزان کلسیم به صورت هفتگی مقدار مصرف کلسیم در آب آکواریوم خود را بدست آورده و به صورت هفتگی و یا روزانه به کمک پمپ های تزریق خودکار به کمک آکواریوم خود اضافه نمایید.

در نظر داشته باشید که هر ۱۰ میلی گرم از این محلول در ۱۰۰ لیتر آب آکواریوم می تواند میزان کلسیم را به میزان ۱۰ میلی گرم در لیتر افزایش دهد.

منبع

سایت Aquaforest Ca Plus

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت