میکرو E

توضیح کوتاه

این محلول حاوی مقادیر بالا و خالصی از تمامی فلزات نادر و سنگین مورد نیاز در انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی است که در آنها از انواع مرجان هاس سخت و نرم، بی مهرگان دریای و حتی مرجان های غیر فتوسنتز کننده نگهداری می شود. این محلول حاوی منگنز، وانادیوم، روی، نیکل، آهن، کروم، کبالت و مس می باشد که تمامی این عناصر با درصد های بسیار پایین و دقیق برای سلامت و رشد تمامی ارگانیسم های دریایی لازم است. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید یک چهارم این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7447 10 ml - - - - نا موجود
7448 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محلول حاوی مقادیر بالا و خالصی از تمامی فلزات نادر و سنگین مورد نیاز در انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های آب شور مرجانی است که در آنها از انواع مرجان هاس سخت و نرم، بی مهرگان دریای و حتی مرجان های غیر فتوسنتز کننده نگهداری می شود. این محلول حاوی منگنز، وانادیوم، روی، نیکل، آهن، کروم، کبالت و مس می باشد که تمامی این عناصر با درصد های بسیار پایین و دقیق برای سلامت و رشد تمامی ارگانیسم های دریایی لازم است.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول لازم است به صورت روزانه ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به آن اضافه نمایید. دقت کنید که همیشه مقدار درست را با توجه به اندازه آکواریوم خود به آن اضافه کنید زیرا پایین و بالا رفتن این عناصر می تواند حیات آبزیان را در آکواریوم شما به خطر اندازد.

محصولات مرتبط

منبع

سایت Aquaforest Micro E

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

علی برزگری (1396/09/21  23:08): 0+

سلام لینک مقالات مربوط به آکوافارست که به عنوان مقالات مرتبط اینجا و چند جای دیگر قرار دادین ایراد دارد.

پژمان اسلامی پاسخ داد(1396/09/22  15:14): 0+

با سلام و احترام

سپاس فرآوان از ارائه مشکلی که مشاهده کرده اید. حتما رسیدگی می شود.

شاد باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت