آهن

توضیح کوتاه

این محصول به صورت خالص دارای یون های آهن مورد نیاز برای انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های مرجانی است. آهن از جمله مهترین مواد ریزمغذی است که توسط انواع مرجان و شقایق جذب می شود. این ماده در افزایش میزان رنگ سبز در بافت مرجان ها و دیگر بی مهرگان دریایی نقش دارد. در رابطه با گیاهان دریایی نیز آهن از جمله مواد پایه و اساسی برای آماده سازی شرایط جهت فرایند فتوسنتز است. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید یک دوم این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7449 10 ml - - - - نا موجود
7450 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول به صورت خالص دارای یون های آهن مورد نیاز برای انواع آکواریوم های آب شور بخصوص آکواریوم های مرجانی است. آهن از جمله مهترین مواد ریزمغذی است که توسط انواع مرجان و شقایق جذب می شود. این ماده در افزایش میزان رنگ سبز در بافت مرجان ها و دیگر بی مهرگان دریایی نقش دارد. در رابطه با گیاهان دریایی نیز آهن از جمله مواد پایه و اساسی برای آماده سازی شرایط جهت فرایند فتوسنتز است.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می تواند به صورت روزانه ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم خود به آن اضافه نمایید.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Aquaforest Iron

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت