کالیم (پتاسیم)

توضیح کوتاه

این محصول حاوی محلول پتاسیم با غلظت و خلوص بالاست. وجود پتاسیم در آب به اصلاح عملکرد سیستم های عصبی در تمامی آبزیان کمک خواهد کرد. از طرف دیگر این محصول به تشکیل رنگ های قرمز و صورتی در انواع مرجان هاس سخت پلیپ کوچک یا SPS کمک می کند. برای مرجان های نرم نیز وجود پتاسیم بسیار حیاتی است و به توانایی حرکت غذاهای شکار شده توس بافت و بازوهای پلیپ مرجانی به سمت دهان و انجام عمل بلع کمک خواهد کرد. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7452 10 ml - - - - نا موجود
7453 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول حاوی محلول پتاسیم با غلظت و خلوص بالاست. وجود پتاسیم در آب به اصلاح عملکرد سیستم های عصبی در تمامی آبزیان کمک خواهد کرد. از طرف دیگر این محصول به تشکیل رنگ های قرمز و صورتی در انواع مرجان هاس سخت پلیپ کوچک یا SPS کمک می کند. برای مرجان های نرم نیز وجود پتاسیم بسیار حیاتی است و به توانایی حرکت غذاهای شکار شده توس بافت و بازوهای پلیپ مرجانی به سمت دهان و انجام عمل بلع کمک خواهد کرد.

در هنگام استفاده از انواع زئولیت ها باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی مواقع استفاده از این مواد در آکواریوم می تواند باعث کاهش شدید میزان پتاسیم در آب آکواریوم شود.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول لازم است ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه به آب آکواریوم خود اضافه کنید.

منبع

سایت Aquaforest Kalium

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت