فلور و ید

توضیح کوتاه

این محصول شامل مقادیر بالا و خالصی از ید و فلور متناسب با نسبت مورد نیاز در آکواریوم های مرجانی است. وجود این عناصر برای حیات بیشتر ارگانیسم های ساکن در انواع آکواریوم های مرجانی شامل مرجان های نرم، انواع مرجان های سخت با پلیپ کوچک و بزرگ، مرجان های غیر فتوسنتز کننده و حتی بی مهرگان دریایی بسیار لازم است. فلور از جمله عناصر تشکیل دهنده ساختار های اسکلتی در مرجان ها است و به خصوص به دوام و رشد شاخه های در مرجان های SPS کمک خواهد کرد. عنصر فلور می تواند بر روی رنگ های آبی و سفید در بافت پلیپ های مرجان های سخت موثر باشد. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7454 10 ml - - - - نا موجود
7455 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول شامل مقادیر بالا و خالصی از ید و فلور متناسب با نسبت مورد نیاز در آکواریوم های مرجانی است. وجود این عناصر برای حیات بیشتر ارگانیسم های ساکن در انواع آکواریوم های مرجانی شامل مرجان های نرم، انواع مرجان های سخت با پلیپ کوچک و بزرگ، مرجان های غیر فتوسنتز کننده و حتی بی مهرگان دریایی بسیار لازم است. فلور از جمله عناصر تشکیل دهنده ساختار های اسکلتی در مرجان ها است و به خصوص به دوام و رشد شاخه های در مرجان های SPS کمک خواهد کرد. عنصر فلور می تواند بر روی رنگ های آبی و سفید در بافت پلیپ های مرجان های سخت موثر باشد.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به صورت روزانه ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به آن اضافه نمایید.

منبع

سایت Aquaforest Fluorine

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت