استرانسیم

توضیح کوتاه

این محصول شامل محلول استرانسیم با غلظت و خلوص بالاست. استرانسیم بر پایه کلسیم و منیزیم یکی از مهمترین عناصر تشکیل دهنده ساختار آب شور در دریا است، که به صورت میانگین با غلظت ۸ میلی گرم در لیتر یا ppm در آب دریا به خصوص در اطراف تپه های مرجانی یافت می شود. این عنصر با برقراری یک پیوند بسیار قوی با کلسیم به یکی از مهترین اجزاء تشکیل دهنده اسکلت مرجان ها و یا صدف انواع بی مهرگان تبدیل می شود. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7456 10 ml - - - - نا موجود
7457 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول شامل محلول استرانسیم با غلظت و خلوص بالاست. استرانسیم بر پایه کلسیم و منیزیم یکی از مهمترین عناصر تشکیل دهنده ساختار آب شور در دریا است، که به صورت میانگین با غلظت ۸ میلی گرم در لیتر یا ppm در آب دریا به خصوص در اطراف تپه های مرجانی یافت می شود. این عنصر با برقراری یک پیوند بسیار قوی با کلسیم به یکی از مهترین اجزاء تشکیل دهنده اسکلت مرجان ها و یا صدف انواع بی مهرگان تبدیل می شود.تحقیقات شرکت Aquaforest مشخص کرده است که نسبت وجود کلسیم به استرانسیم در خروجی انواع کلسیم راکتور ها اصولا پایین تر از میزان مناسب برای جذب و ساخت اسکلت توسط مرجان ها است. از این رو لازم است برای کرفتن نتایج بهتر میزان استرانسیم در آب آکواریوم به کمک مکمل های مناسب در حد استاندارد نگه داشته شود که در این صورت می توانید شاهد رشد بهتر ساختار های مرجانی خود در آکواریوم باشید.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به صورت روزانه ۱ قطره از این محلول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم اضافه نمایید.

محصولات مرتبط

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت