ویتامین ماهی فیش وی

ویتامین ماهی فیش وی

آکوافارست

توضیح کوتاه

این محصول حاوی انواع ویتامین ها و اسید های آمینه مورد نیاز ماهیان دریایی است. این محصول برای تمامی ماهیان زینتی شامل انواع ماهیان دریایی (آب شور) و آب شیرین مناسب است. این محصول به خصوص برای غنی سازی انواع غذاهای یخ زده که اصولا به دلیل فرایند فریز کردن فاقد مقادیر لازم و کافی از انواع ویتامین ها هستند پیشنهاد می شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7460 10 ml - - - - نا موجود
7461 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول حاوی انواع ویتامین ها و اسید های آمینه مورد نیاز ماهیان دریایی است. این محصول برای تمامی انواع ماهیان زینتی شامل انواع ماهیان دریایی (آب شور) و آب شیرین مناسب است. این محصول به خصوص برای غنی سازی انواع غذاهای یخ زده که اصولا به دلیل فرایند فریز کردن فاقد مقادیر لازم و کافی از انواع ویتامین ها هستند پیشنهاد می شود.

این محصول شامل انواع ویتامین های A، B1، B2، B6، B12، C، D3، E، K3 و همچنین بیوتین، آلانین، کولین، سیستئین، گلوتامین، لوسین، لیزین، سرین، تیروزین است.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به ازاء هر وعده غذایی ۱ قطره از آن را قبل از استفاده از غذای هر وعده به غذا اضافه کنید و یا می توانید به صورت مستقیم ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت مستقیم به آب آکواریوم خود اضافه کنید.

محصولات مرتبط

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت