AF آمینو میکس

توضیح کوتاه

یک محصول بنیادی برای انواع آکواریوم های دریایی به خصوص آکواریوم های مرجانی که دارای سیستم تغذیه بسیار ضعیفی هستند. این محصول حاوی بیش از ۲۰ نوع مختلف از انواع آمینو اسید ها است که یکی از منابع اصلی انرژی برای انواع مرجان ها و بی مهرگان فیلتر کننده می باشد. این محصول باعث اصلاح وضعیت متابولیسم شده و به رشد پایدار و عالی انواع آبزیان کمک می نماید. در محیط های طبیعی دریایی در اطراف تپه های مرجانی اصولا میزان کل آمینو اسید های موجود بسیار پایین بوده و در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ نانو گرم در هر لیتر است. اما در تحقیقات اخیر دانشمندان ثابت کرده اند که مرجان ها می توانند با توجه به ظرفیت و شرایط مقادیری تا ۷ مرتبه بیشتر از مقادیر طبیعی موجود را جذب کرده و در فرایند رشد خود بکار بگیرند. آمینو اسید ها اصولا به راحتی توسط اسکیمر، ازن و یا انواع رزین ها و ذغال های فعال حذف می شوند و لازم است به صورت مرتب به آب آکواریوم اضافه شود. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7499 10 ml - - - - نا موجود
7500 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml
حجم 10 ml 50 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

یک محصول بنیادی برای انواع آکواریوم های دریایی به خصوص آکواریوم های مرجانی که دارای سیستم تغذیه بسیار ضعیفی هستند. این محصول حاوی آمینو اسید های مختلف است که یکی از منابع اصلی انرژی برای انواع مرجان ها و بی مهرگان فیلتر کننده می باشد. این محصول باعث اصلاح وضعیت متابولیسم شده و به رشد پایدار و عالی انواع آبزیان کمک می نماید. در محیط های طبیعی دریایی در اطراف تپه های مرجانی اصولا میزان کل آمینو اسید های موجود بسیار پایین بوده و در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ نانو گرم در هر لیتر است. اما در تحقیقات اخیر دانشمندان ثابت کرده اند که مرجان ها می توانند با توجه به ظرفیت و شرایط مقادیری تا ۷ مرتبه بیشتر از مقادیر طبیعی موجود را جذب کرده و در فرایند رشد خود بکار بگیرند. آمینو اسید ها اصولا به راحتی توسط اسکیمر، ازن و یا انواع رزین ها و ذغال های فعال حذف می شوند و لازم است به صورت مرتب به آب آکواریوم اضافه شود.


این محصول حاوی آلانین، آسپاراژین آسپارتات، بیوتین، گلوتامات، گلوتامین، گلیسین، هیستیدین، لوسین، متیونین، والین، سرین می باشد.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به صورت یک روز در میان در زمان خاموشی سیستم های روشنایی آکواریوم در طول شب یک قطره از محلول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که لازم است دوز یا میزان پیشنهادی را به دقت بالا اندازه گیری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

توصیه شده است از این محصول به همراه AF Vitality استفاده شود.

منبع

سایت AF Amino Mix

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت