کاهش دهنده فسفات و نیترات پیشرفته ان پی پرو

کاهش دهنده فسفات و نیترات پیشرفته ان پی پرو

آکوافارست

توضیح کوتاه

یک محصول بی نظیر و شگفت انگیز از پلیمر مایع که می تواند به عنوان یک ماده فیلتراسیون در حالت شناور در آب عمل کرده و فضای مناسب برای رشد تمامی اعضاء باکتری های مناسب برای روش پروبیوتیک در اختیار آنها قرار دهد. بعد از استفاده از این محصول تمامی باکتری ها به سرعت رشد کرده و در آکواریوم شما تکثیر خواهند شد که می توانند به عنوان غذای تمامی مواد زائد حاصل از چرخه نیتروژن مثل نیترات و فسفات را به مواد بیولوژیک تبدیل کنند. در نتیجه این فرایند مواد حاصل می تواند توسط پروتئین اسکیمر ها از سیستم خارج شده و یا به عنوان غذا توسط مرجان ها و سایر فیلتر کننده های ساکن در یک آکواریوم مرجانی مصرف شوند. مواد تشکیل شده به همراه باکتری های موجود می تواند یک منبع غذایی طبیعی و مناسب را در اختیار مرجان ها قرار دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف برای شما بن دریافتی اطلاع بده
7509 10 ml - - - - - نا موجود
7510 50 ml - - - - - نا موجود
7511 2000 ml - - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml 2000 ml
حجم 10 ml 50 ml 2000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest Aquaforest

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

یک محصول بی نظیر و شگفت انگیز از پلیمر مایع که می تواند به عنوان یک ماده فیلتراسیون در حالت شناور در آب عمل کرده و فضای مناسب برای رشد تمامی اعضاء باکتری های مناسب برای روش پروبیوتیک در اختیار آنها قرار دهد. بعد از استفاده از این محصول تمامی باکتری ها به سرعت رشد کرده و در آکواریوم شما تکثیر خواهند شد که می توانند به عنوان غذای تمامی مواد زائد حاصل از چرخه نیتروژن مثل نیترات و فسفات را به مواد بیولوژیک تبدیل کنند. در نتیجه این فرایند مواد حاصل می تواند توسط پروتئین اسکیمر ها از سیستم خارج شده و یا به عنوان غذا توسط مرجان ها و سایر فیلتر کننده های ساکن در یک آکواریوم مرجانی مصرف شوند. مواد تشکیل شده به همراه باکتری های موجود می تواند یک منبع غذایی طبیعی و مناسب را در اختیار مرجان ها قرار دهد.توصیه می شود این محصول به همراه Pro Bio S مورد استفاده قرار بگیرد تا بتواند به عنوان پایه برای باکتری های این محصول در آب عمل کند.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول به صورت دستی می توانید ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه استفاده کنید و یا می توانید از یک پمپ تزریق خودکار استفاده کرده که در این صورت می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم (فقط ظرف ۲۰۰۰ میلی لیتری برای استفاده با دوزینگ پمپ مناسب است زیرا با غلظت پایین تر امکان تزریق به این روش را فراهم می نماید) مورد استفاده قرار دهید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت