پرو بیو اس (پرو بیو S)

پرو بیو اس (پرو بیو S)

آکوافارست

توضیح کوتاه

این محصول حاوی مجموعه بسیار عالی و غنی از انواع باکتری های فرایند پروبیوتیک است. نکته کلیدی در استفاده از این محصول تبدیل فسفات و نیترات به ساختار های و توده های بیولوژیک قابل حذف شدن توسط پروتئین اسکیمر و یا قابل جذب و مصرف شدن توسط انواع مرجان ها، اسفنج ها و صدف های بزرگ و دیگر ارگانیسم های فیلتر کننده است. این فرایند به صورت طبیعی در دریا نیز اتفاق افتاده که به این ترتیب فسفر و نیتروژن می توانند منبع اصلی غذایی برای تمامی انواع ارگانیسم های فیلتر کننده را تامین کنند. این باکتری ها به شکل بسیار موثری میزان رسوبات آلی بر روی بستر و ساختار های مختلف دکوراسیون در آکواریوم شما را کاهش می دهد. برای دسترسی به نتیجه بهتر می توانید از انواع مواد فیلتراسیون بیولوژیک مثل سیپوراکس و یا انواع ماسه های مخصوص در درون ساختار فیلتراسیون و سامپ خود استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7512 10 ml - - - - نا موجود
7513 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول حاوی یک مجموعه بسیار عالی و غنی از انواع باکتری های فرایند پروبیوتیک است. در این محصول مکمل های غذایی ویژه چندین باکتری بسیار خاص قرار داده شده است. نکته کلیدی در استفاده از این محصول تبدیل فسفات و نیترات به ساختار های و توده های بیولوژیک قابل حذف شدن توسط پروتئین اسکیمر و یا قابل جذب و مصرف شدن توسط انواع مرجان ها، اسفنج ها و صدف های بزرگ و دیگر ارگانیسم های فیلتر کننده است. این فرایند به صورت طبیعی در دریا نیز اتفاق افتاده که به این ترتیب فسفر و نیتروژن می توانند منبع اصلی غذایی برای تمامی انواع ارگانیسم های فیلتر کننده را تامین کنند. این باکتری ها به شکل بسیار موثری میزان رسوبات آلی بر روی بستر و ساختار های مختلف دکوراسیون در آکواریوم شما را کاهش می دهد. برای دسترسی به نتیجه بهتر می توانید از انواع مواد فیلتراسیون بیولوژیک مثل سیپوراکس و یا انواع ماسه های مخصوص در درون ساختار فیلتراسیون و سامپ خود استفاده کنید.این محصول می تواند از آکواریوم شما در مقابل انواع ارگانیسم های مختلف بیماری زا محافظت نماید.

توصیه می شود از این محصول به همراه ProF و یا ProBioF استفاده شود.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید به صورت روزانه ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم استفاده نمایید. لازم است همیشه قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید و بعد از باز شدن درب بطری لازم است آن را در یخچال نگداری نمایید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت