غذای آلجی مکس ماهیان دریایی گیاه خوار

غذای آلجی مکس ماهیان دریایی گیاه خوار

نیو لایف اسپکتروم

توضیح کوتاه

این محصول از تولیدات جدید شرکت new life است که برای تغذیه انواع ماهیان گیاه خوار آب شور و آب شیرین مناسب است. این غذا یک غذای کامل برای انواع ماهیان گیاه خوار می باشد که با انواع جلبک های دریایی طبیعی مناسب برای این دسته از ماهیان بخصوص جراح ماهیان غنی سازی شده است. این محصول با دانه بندی ۱ میلی متر برای ماهی ها با اندازه بزرگتر از ۵ سانتی متر مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7615 125 gr 2 میلیمتر - - - نا موجود
11703 250 gr 2 میلیمتر - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 gr 250 gr
وزن 125 g 125 g
مناسب برای آب شور بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی
شرکت سازنده New Life Spectrum New Life Spectrum

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

ویژگی هااین محصول از تولیدات جدید شرکت new life است که برای تغذیه انواع ماهیان گیاه خوار آب شور و آب شیرین مناسب است. این غذا یک غذای کامل برای انواع ماهیان گیاه خوار می باشد که با انواع جلبک های دریایی طبیعی مناسب برای این دسته از ماهیان بخصوص جراح ماهیان غنی سازی شده است. این محصول با دانه بندی ۱ میلی متر برای ماهی ها با اندازه بزرگتر از ۵ سانتی متر مناسب است.
تنوع کامل جهت ایجاد یک رژیم غذایی متعادل

در این محصول دامنه وسیعی از انواع جلبک های دریایی قرار داده شده است که شامل کلرلا، اسپیرولینا، اولوا، واکام، جلبک دریایی قرمز، کلپ، جلبک های ایریش و منولاین است. اغلب غذاهایی که برای ماهیان گیاه خوار ساخته می شود تنها با یک نوع از این دسته جلبک های مثل کلپ یا اسپیرولینا غنی سازی شده اند که این ترکیب نمی تواند تمامی نیاز های ماهیان گیاه خوار بخصوص ماهیان جلبک خوار دریایی را تامین نماید. ماهیان شما به دامنه وسیعی از ترکیبات با رنگدانه ها و مواد مغذی مختلف جهت حفظ سلامت و رشد خود نیازدارند و البته مصرف تنها یک نوع از انواع جلبک ها مثل کلپ نیز می تواند مشکلات گوارشی مختلفی را برای ماهیان شما بوجود آورد. این محصول یک راه حل عالی برای رفع این مشکل در تغذیه ماهیان گیاه خوار در آکواریوم شما است.

فرمول اختصاصی

در فرمول و فرایند ساخت این غذا شرکت New Life Spectrum مقادیر بالایی از جلبک ها را به همراه ترکیبات پروتئین دار مختلف مثل کریل ها و ویتامین ها و مکمل های غذایی در نظر گرفته است. این محصول حتی برای استفاده از انواع بی مهرگان نیز مناسب بوده و می تواند نیازهای غذایی انواع مختلفی از آنها را تامین نماید.

ترکیباتی با کیفیت بسیار بالا

در تهیه این محصول از مواد اولیه ای با کیفیت بسیار بالا و تازه که شامل انواع جلبک های دریایی طبیعی و پرورشی و همچنین پروتئین های طبیعی است استفاده شده است. این شرکت با ارائه فرمول های خاص و پیشرو توانسته است محصولات غذایی بسیار متنوعی را با کیفیت بسیار عالی تولید نماید.

مقالات مرتبط

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت