لامپ متال هالید مگاکروم آبی

لامپ متال هالید مگاکروم آبی

گیزمن آکواریستیک (جیسمن)

توضیح کوتاه

لامپ های متال هالید از جمله بهترین انتخاب ها برای تولید نور طبیعی با شدت بالا جهت استفاده در انواع آکواریوم ها هستند. با توجه به نوع، میزان نور تولیدی و ساختار رنگی نور تولید شده و همچنین پایین بودن قیمت این نوع از منبع نور به یکی از مقرون بصرفه ترین منابع نوری موجود برای راه اندازی یک منبع نوری با کیفیت مناسب تبدیل شده است. این نور از جمله بهترین و پرفروشترین لامپ های متال هالید موجود در بازار است که در حال حاضر با قدرت های مختلف در دسترس می باشد. این نور می تواند رنگ مرجان های شما را به شکل زیبایی به نمایش در آورد. دامنه کامل نوری تولید شده توسط این لامپ می تواند بهترین شرایط را برای رشد مرجان ها در آکواریوم شما ایجاد کند. روشنایی ایجاد شده توسط این نور یک نور سفید درخشان و شفاف را به نمایش می گذارد که درجه های از رنگ آبی و بنفش نیز در آن قابل تشخیص است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7874 150 Watt double ended - - - نا موجود
7875 250 Watt double ended - - - نا موجود
7876 250 Watt single ended - - - نا موجود
7877 400 Watt single ended - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 150 Watt 250 Watt 250 Watt 400 Watt
توان 150 watt 250 watt 250 watt 400 watt
دمای رنگ 21000 K 21000 K 21000 K 21000 K
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Giesemann aquaristic Giesemann aquaristic Giesemann aquaristic Giesemann aquaristic
نوع استفاده خارجی خارجی خارجی خارجی
شار نور 3000 Lumen 5500 Lumen 5800 Lumen 10000 Lumen

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

مزایا

  • دارای نوری با دمای رنگ 210۰۰ کلوین
  • دارای بیشترین میزان تولید نور در بین محصولات مشابه
  • در مدل ها و قدرت های متفاوت
  • ساخت آلمان

این محصول توانایی تولید نوری با دامنه رنگی آبی و دمای رنگی بیش تر از ۲۱۰۰۰ کلوین را دارا می باشد. این دامنه رنگی به نمایش و درخشش بیشتر رنگ های آبی و سبز در مرجان ها به شما کمک می کند. می توانید از این محصول به همراه مگاکروم دریایی یا مرجانی برای تکمیل دامنه رنگی نور آکواریوم خود استفاده نمایید. این لامپ به تنهایی برای شبیه سازی نور ماه در شب در اعماق محل زندگی مرجان ها گزینه بسیار مناسبی است.

این محصول به صورت تخصصی برای استفاده در انواع آکواریوم های آب شور طراحی شده و دارای بازدهی بسیار بالایی است. تمامی رنگ های موجود در بدن ماهیان دریایی و مرجان ها دارای درخشندگی خاصی از مجموع رنگ های فلورسنت است که به کمک نور آبی تولید شده توسط این لامپ این رنگ ها به صورت بسیار خاص و درخشانی قابل نمایش هستند. نورهای تولید شده توسط لامپ های متال هالید بسیار درخشان تر نمونه های مشابه دیگر است و برای رشد و تشکیل رنگ در مرجان های خاص بسیار موثر است. بسیاری از مراکز تحقیقاتی و آکواریوم های عمومی از مجموعه محصولات شرکت Giesemann استفاده می کنند که این موضوع خود نشان دهنده کیفیت بسیار بالای این محصولات است. طراحی این لامپ برای ایجاد ساختاری با طول عمر بسیار بالا و ثبات رنگ نور تولید انجام شده است و تمامی مراحل ساخت این محصولات در کشور آلمان و با بالاترین تکنولوژی روز دنیا صورت گرفته است.

این محصول در توان های ۱۵۰، ۲۵۰ و ۴۰۰ وات تولید می شود.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Giesemann aquaristic

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت